PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016629}
8,2 2 102
oceny
8,2 10 1 2102
X Men '97
powrót do forum serialu X-Men '97

mam nadzieję, że to będzie kontynuacja kreskówki z lat 1992-1997

black_hussar

Akcja toczy się kilka lat po zakończeniu oryginalnej serii i przedstawia dalsze wydarzenia. A premiera X-Men '97 będzie na Disney+ już 20 marca.

GrandFan

nie znam się , ale na ile to wierna adapka komiksu i czy ta też będzie na bazie któreś z serii X Men?

black_hussar

Aż tak bardzo się nie zagłębiałem w szczegóły i nie jestem jakimś specem. Znalazłem jednak listę komiksów, które warto znać przed seansem, więc pewnie jakiś materiał będzie z nich zapożyczony: https://www.slashfilm.com/1525710/comics-marvel-fans-should-read-xmen-97/

GrandFan

dzienx

ocenił(a) serial na 7
black_hussar

Akcja zaczyna się ponad rok po śmierci profesora x choć z tego co kojarzę po ataku w pierwszej serii przeniósł się na planetę bardziej rozwiniętej cywilizacji by mogli utrzymać go przy życiu ale oglądałem to ponad 30 lat temu więc mogłem coś pomylić

Po pierwszych 2 odcinkach robi wrażenie zaskakującej zwrotami akcji odświeżonej dobrej kontynuacji
kolejne odcinki co tydzień disnay +
dziwi mnie tylko fakt że część odcinków jest podzielona na dwie części ale nie są kolejno bo miedzy nimi są odcinki o innym tytule

ocenił(a) serial na 10
brylok1981

Można odświeżyć sobie starą serię - też jest dostępna na disney+ (wszystkie pięć sezonów). Właśnie zamierzam najpierw starą sobie obejrzeć

ocenił(a) serial na 7
Kadavveryna

Jakieś 3 tygodnie temu był jeszcze tylko pierwszy sezon starej serii fajnie że dali resztę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones