X-Men '97 (2024)
X-Men '97: Sezon 1 X-Men '97 Sezon 1, Odcinek 5
Odcinek X-Men '97 (2024)

Wspomnień czar

Remember It 35m
9,2 219
ocen
9,2 10 1 219
X Men '97
powrót do forum s1e5

Nie jestem zaznajomiony z komiksami, a w minucie 20:40 tego odcinka można ujrzeć zarys postaci Watcher'a. Zastanawiam się czy to tylko taki easter egg czy jednak będzie on odgrywał jakoś ważną role w tym uniwersum? Z drugiej strony jak tylko go zobaczyłem to tak podejrzewałem, że zaraz się chyba coś mocnego wydarzy bo on zazwyczaj się pojawiał na niebie jak miało się coś ważnego stać w danym uniwersum, przynajmniej tak było w What If...?

gronek31

W tych fajerwerkach?

gronek31

Easter egg i nic poza tym, przynajmniej w tym serialu. Ewentualnie może zrobią odcinek w trzecim sezonie What If z perspektywy właśnie Watchera i innego scenariusza

EneMene

Ktoś może się orientuje na podstawie jakiej komiksowej historii był 5 odcinek?

ocenił(a) serial na 8
tetfol_2

Zniszczenie Genoshy to New X-Men, zeszyt 115, w Polsce wydana w drugim tomie ,,New X-Men" Granta Morrisona, choć twórcy serialu mocno odchodzą od komiksowych pierwowzorów i remiksują kilka historii z komiksów w jedną.

MrMishar

Super, dzięki za szczegółowa odpowiedź, jako jeszcze fan TM Semic nie kojarzę nowszych historii mutantów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones