X-Men '97 (2024)
X-Men '97: Sezon 1 X-Men '97 sezon 1, odcinek 6
odcinek X-Men '97 (2024)

Między życiem a śmiercią, część 2

Lifedeath - Part 2 31m
7,4 213
ocen
7,4 10 1 213
X Men '97
powrót do forum s1e6

Dobrze poprowadzony ten wątek Storm. A ci co marudzili na biały kostium, teraz powinni być zadowoleni i "powrotu" do normalnego

Wątek w Shi'Ar ok, chociaż można mieć troche mętlik w głowie. I w tle sie przewijał trzeci brat Cyclopa - Vulcan (oj tutaj jest potencjał na coś ekstra ;]) No i jednak za atak na Genoshę odpowiada nikt inny niż Sinister

Intro też widzę co odcinek się zmienia i nie chodzi o listę x-menów (teraz Nightcrawler dołączył) ale też i dodatkowe sceny. Teraz dodali Molda z Nimrodem, czy Wolverine'a ze Storm z Days Of Future Past

Kryst89

Mi się wydaje, że te inne intro przy każdym odcinku to trochę taki sneak peek co się niebawem wydarzy. Nie znam X-menów poza filmami i serialami, więc nie wiem co tam w komiksach było. Z jednej strony to dobrze bo przynajmniej nie wiem co się wydarzy, więc tak jakby zero spojlerów i element zaskoczenia. Samo to, że zaczyna tu być trochę jak w Avengersach bo pojawią się inne cywilizacje z kosmosu czego nie było w filmach. Bo przyznaje bez bicia, tego serialu z 92 jeszcze nie obejrzałem, ciężko z tą jakością się za niego zabrać. Ogólnie jeśli teraz oni coś tam miksują na podstawie komiksów ale dodają coś więcej, to wydaje mi się, że zaraz poleci tam jakiś crossover czy wstęp do multiversum czego w sumie przykładem mógł być Watcher w poprzednim odcinku. I też to co pisałeś " Wolverine'a ze Storm z Days Of Future Past" to możliwe, że ten atak na Genoshę się nie wydarzy bo się cofną zaraz w czasie, tym bardziej, że pokazał się przecież przez moment wtedy syn Cyklopa i klona Jean z przyszłości.

ocenił(a) serial na 9
gronek31

Przecież masz cały serial w dobrej jakości na cda

KisielGTX

Ja mam nawet Disney+, ale chodzi o to, że to stary serial w jakości 480p i formacie 4:3, dlatego ciężko się to ogląda na ekranie 4K, totalna pikseloza i jednak to przyzwyczajenie do 16:9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones