PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603636}

XIII

XIII: The Series
6,8 519
ocen
6,8 10 1 519
XIII
powrót do forum serialu XIII

XIII zostaje pozbawiony wolności, pamięci i tożsamości. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na
piersi wytatuowany numer XIII. Okazuje się, że jako jedyny ma dostęp do pewnego kufra,
którego zawartością jest zainteresowanych wielu, m.in. rząd amerykański w osobie pułkownika
Amosa, przekonanego, że XIII na wolności stanowi najwyższe niebezpieczeństwo. Zamknięty w
kufrze zegarek jest również obiektem pożądania tajemniczych i potężnych przeciwników
aktualnego rządu, w tym byłego prezydenta Wally'ego Sheridana. To on wysyła do tajnego
więzienia w Rumunii piękną Irinę, która ma zaproponować XIII wolność i informacje o jego
przeszłości w zamian za zegarek. XIII postanawia jednak zatrzymać cenny przedmiot i sam
odkryć sekret, który skrywa. Odpowiedzi na dręczące go pytania okazują się straszniejsze od
utraty pamięci.

ocenił(a) serial na 6
barbiturian

pamiętasz ostatnie 10 minut 9odcinka 1seri ? a dokładniej - co się stało z "małym-łysym byłym szefem CIA" i jego skrydką bankową w rosyjskim banku?

DeRo_filmaniak

Hej.
W prawdzie to już trochę mineło czasu ale kojaży mi się że zastanawiałem się co się z nim stało bo on był w skarbcu przeglądał kasetkę czy tam coś i potem wpadły psy i go nie było tam i już nie wiem czy pomogłem
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones