PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 23 tys. ocen
8,2 10 1 23047
8,0 9 krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Postać Jamiego

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałem cały serial ciurkiem i ogólnie świetny. Tacy Synowie Anarchii na koniach, zwłaszcza pierwsze sezony, potem lekki zwrot z szemranych kowbojów-zabójców na politykę.

Niemniej boli mnie to co zrobili z postacią Jamiego. Mam wrażenie, że scenarzyści trochę inaczej widzieli jego przyszłość w pierwszym sezonie. Tam wydawał się być dorosłym dzieckiem, które zostało zmanipulowane przez ojca w życie którego nie chce. Zdawało się, że przez cały pierwszy sezon coraz bardziej dąży do ucięcia pępowiny, a potem nagle wątek się skończył na "przepraszam tatku, już nie będę niezależny".

Tak samo relacje z Beth, w pierwszym sezonie miało się wrażenie, że zwyczajnie się nie lubią, nie dogadują, tak jak to czasem w rodzeństwach, ale nie nienawidzą. A potem twórcy wymyślili wątek z kastracją, żeby zaplanowana przez nich nienawiść nie była zupełnie nieuzasadniona.

Zresztą w każdym sezonie podnosili poprzeczkę w tym co Jamie może zrobić, żeby widzowie go nie lubili. Najpierw zabójstwo dziennikarki, potem kastracja Beth, następnie krycie biologicznego ojca w zleceniach zamachów...

Może gdybym oglądał ten serial na bieżąco kiedy wychodził, to nie byłoby aż tak widoczne, niemniej oglądając pod rząd odnoszę wrażenie, że ten wątek mógł być lepiej poprowadzony.