PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353192}
5,1 67
ocen
5,1 10 1 67
Yoake Mae Yori Ruri Iro Na
powrót do forum serialu Yoake Mae Yori Ruri Iro Na

Czytając recenzje z Szopa, a raczej kawałek dotyczący krótkiego opisu fabuły i opinii
recenzenta, odniosłem wrażenie "odpychu" od tej serii. Mimo tego postanowiłem zawitać
na mój ulubiony portal i zobaczyć jak to trzyma się w oczach widzów. Powiem że
zawiodłem się... 3,6/31 głosów (aktualnie). Pomyślałem, że sobie daruje i porzucę
jakikolwiek cień szansy na tą produkcję. Poszukiwałem jeszcze jakiś pozytywnych myśli
widzów przelanych w post, tak aby wskrzesić we mnie odrobinę chęci do włączenia
chociażby jednego odcinka. I znalazłem. To zacząłem i skończyłem. Teraz mam zamiar
przelać moje przemyślenia co do tego tytułu, bo patrząc np. na temat "Ale gówno!!!!!!"
napisany przez eyrf73wyr78y3w78rw, to od razu widać, że konto tworzone na zniszczenie
opinii anime.
Dlatego zamierzam napisać jakiś sensowy komentarz, tak aby inni widzowie mogli mieć
jakiś zaczep, jak to może wyjść. Mój staż anime jest dość dobry, więc myślę, że osoby
które lubią anime z gatunku romans, także przypadnie ono do gustu.

Produkcja nie odbija się niczym na tle innych romansów, jedyny dodatek to konflikt
między planetarny, więc zawitają nas najczęstsze używane schematy. Trochę zbił mnie z
tropu gatunek przedstawiony na Filmweb'ie bo jest Komedia-rom., a to jest komedia,
romans (nie będę roztrząsał jaka jest różnica między nimi w moim pojęciu).
Zaskoczyłem się, mówiąc szczerze jaki obrót miał tu romans. Spodziewałem się
standardowych komplikacji jak to w komedii-rom. bywa, ale na szczęście wyszło ładnie.
Romans jest spokojny, czysty, bez żadnych zbędnych aktów zazdrości. Takiego właśnie
szukałem. Komedia jest nieco przesadna, momentami zaczyna irytować, ale da rade
przełknąć. Bohater nie jest lamusem i to mi się podoba. Ogólnie postacie są ciekawe.
Kreska nie odpycha, a muzyka jest spokojna i wpada w ucho. Sama końcówka jest także
wspaniała. Ostatnio taki efekt końcowy wywołał u mnie tytuł Tatutama. Mówiąc szczerze,
aż oczy mi łzami podeszły. Niestety fabuła tutaj leży. Nie znajdziemy ciekawych wątków, a
jedyne ciekawsze rozwinięcie akcji znajdziemy na końcu.
To tak po skrócie.
Mimo iż fabuła jest jaka jest, to nie znudziłem się przy oglądaniu. Może to mocno bije z
tego komentarza to, że lubię romanse jak i produkcje shoujo. Ja jako wielbiciel takich
gatunków, otwarcie polecam każdemu te anime. Oczywiście znajdą się osoby, którym to
w ogóle nie przypadnie do gustu, a warto nawet takich opinii parę zobaczyć. Dlatego
zachęcam do obejrzenia, jak i skomentowania. Ja oczywiście polecam, warto dać
szansę tej serii. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones