PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238518}

Yogi, łowca skarbów

Yogi's Treasure Hunt
6,7 1 331
ocen
6,7 10 1 1331
Yogi, łowca skarbów
powrót do forum serialu Yogi, łowca skarbów

Fajna baja.

użytkownik usunięty

Najlepszy serialik o przygodach misia Yogiego i jego zwariowanej paczki. Pamiętam jak byłem przedszkolakiem - puszczali to w Tik Taku. Parę lat później oglądałem to na Cartoon Network - nadawali co sobotę o 8:30. Później leciała nawet w dni powszednie. Niestety po jakimś czasie zniknęła z anteny, bo pojawiły się jakieś badziewia typu "Dexter", "Krowa i kurczak", czy "Johnny Bravo". Dobrych parę lat temu emitowali to na Polsacie, ale niestety wykupili tylko 13 odcinków. Chętnie bym to zobaczył jeszcze raz. Po latach miło powspominać stare, dobre czasy.

ocenił(a) serial na 7

Fun Fun Fun Fun - tastic!
Mam te polsatowskie odcinki na starej kasecie VHS i czasem jeszcze sobie ją odpalę. Zgadzam się z tobą, fajna bajucha:)

użytkownik usunięty
kRis

Ktoś wpuścił do neta polską wersję językową z Boomeranga. I oczywiście nie przepuściłem okazji :-) Co prawda stacja ta nie wyemitowała jednego odcinka (nie wiem, czemu), ale i tak miło obejrzeć te, które są :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones