PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36607}

Z Archiwum X

The X Files
7,9 100 228
ocen
7,9 10 1 100228
8,2 12
ocen krytyków
Z Archiwum X
powrót do forum serialu Z Archiwum X

O czym jest 9 sezon ????

ocenił(a) serial na 10

Oglądałem dość dużo odcinków i chyba nie widziałem tylko tego ostatniego sezonu czyli 9.Jeśli ktoś oglądał niech napisze coś o nim.Pamiętam taki odcinek, co agentka Sculy urodziła to dziecko i wtedy przyszedł Mulder i się całowali a potem się skończyło... Z góry dzięki. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
lampard22

9 sezon - po prostu kontynuacja sezonu 8. Muldera znowu gdzieś wchłonęło, ale tylko dlatego że ukrywa się przed FBI, wojskiem i Obcymi. Pojawia się dopiero w ostatnim odcinku. Scully też rzadko się pojawia. Ogólnie cały sezon należy do nowego duetu X Files : Dogetta i Reyes. Sezon chyba ( lub nawet na pewno ) najsłabszy ze wszystkich. Mając wydanie DVD można przelecieć go na szybkim przewijaniu. Jedyny plus sezonu 9 to ostatni odcinek 19 + 20 " The Truth " - mocne podsumowanie. Scena śmierci Palacza warta poświęcenia czasu - uwaga - scena bardzo " szczera ", brutalna - nakręcona tylko po to aby definitywnie uśmiercić chyba najlepszą postać w całym serialu - po trzech rakietach w korpus raczej już nie zmartwychwstanie.

ocenił(a) serial na 10
Hannibal_Lecter_4

Ok dzięki, ale czy ta scena która wyżej opisałem kończy 8 sezon ?

lampard22

Na pewno urodziła w 8 sezonie, ale raczej ten odcinek który opisałeś/aś nie kończy sezonu 8, choć mogę się mylić.

ocenił(a) serial na 10
Stefan92

No to, że urodziła to wiem, no też nie jestem pewny czy ten odcinek kończy 8 sezon. Jeśli ktoś wie jak się skończył sezon 8 niech śmiało pisze...

lampard22

Bardzo dobrze kojarzysz. Tajemnicą sezonu 8 było co urodzi Scully (i nie chodziło tu o płeć dziecka ;) ) i w jego finale agentka urodziła Williama. Opisana przez Ciebie scena kończy ósmy sezon.
Sezon 9 skupia się faktycznie na nowej parze agentów przydzielonej do Archiwum X, ale mitologia rozwija temat dziecka Scully, jego znaczenia dla przyszłości świata itp. 9 rozdział Archiwum odbiera sie dziwnie głównie przez brak znanego nam duetu, Muldera nie ma w ogóle Scully niby jest a jakby jej nie było, ale nie zgodze sie, że tylko ostatnie dwa odcinki są godne uwagi bo jest tu trochę więcej perełek ;)

ocenił(a) serial na 10
maciowski

Ok dzięki. No to muszę obejrzeć ten 9 sezon.Dzięki za info. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
lampard22

ja proponuje serialeonline.pl tam można obejrzec za darmo kilka odcinków dziennie większości seriali :] w tym jest sezon 9 AX, sprawdziłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones