PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=414301}

Z pamiętnika lekarki

Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin
7,7 227
ocen
7,7 10 1 227
Z pamiętnika lekarki
powrót do forum serialu Z pamiętnika lekarki

Gdzie można obejrzeć ten serial?:)

ocenił(a) serial na 8
zakrecona_3

Właśnie pierwszy odcinek leci na 8tv.

edziuniek

A na internecie gdzieś jest?

ocenił(a) serial na 8
Rozpoznana

Sorry - nie mam pojęcia.

Rozpoznana

może na zalukaj.p l?

zakrecona_3

Serial widmo? Czy ktoś znalazł odcinki w internecie?

p_o_n_

Nie ma, ja już przy pierwszej emisji szukałam bo przegapiłam pierwszy odcinek i ostatni. Przy drugiej też. Teraz leci na Eska tv - dzisiaj były pierwsze 3 odcinki i też przegapiłam, bo myślałam, że powtórka ostatniego będzie w poniedziałek. Ale wczoraj się stacja zmieniła :) A były o 6 rano ( a ja nawet nie spałam)

ocenił(a) serial na 8
stacha3

ja też :-(

stacha3

Ja oglądałam to bardzo pobieżnie ale ogromnie chciałam obejrzeć ostatni odcinek. Byłam w takiej desperacji że byłam skłonna obejrzeć to w znienawidzonym przeze mnie języku niemieckim ale nawet takiego nie udało mi się znaleźć. Na szczęście mogłam obejrzeć w tv przedostatni i ostatni odcinek. Ale niemcy są dziwni że nie maja swoich seriali w sieci :/

p_o_n_

Niedawno od nowa leci na 8tv, a na Esce tv końcówka pierwszego sezonu :)
W necie znalazłam tylko wersję oryginalną, na stronie rtl.

syl_kon

to chyba jest koncowka trzeciego sezonu, dzis byl odc 22, wszystkich jest 24. ogladalam ostatni odcinek, mozna pobrac z pewnej strony ch.. z tym ze wersja jest po hiszpańsku.

lovestory93

Racja, w czwartek jest ostatni odcinek i w piątek jadą od początku.
Dla mnie idealnie, bo jak ostatnio oglądałam na 8tv, to przegapiłam akurat pierwszy i ostatni odcinek xD, wszystkie inne obejrzałam.

syl_kon

To będą puszczać całą serię od początku? Emisja znowu o tak niedogodnych godzinach?

zakrecona_3

Tak i Tak ;)

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

jest na CDA :)

ocenił(a) serial na 9
zakrecona_3

od 15 września leci na NOWA tv :)

kiimi

W końcu o jakiś normalnych godzinach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones