PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678874}

Z premedytacją

Murder in the First
6,9 906
ocen
6,9 10 1 906
Z premedytacją
powrót do forum serialu Z premedytacją

Nie jest to najlepszy serial detektywistyczno-kryminalny na jakim moglibyście stracić nieco godzin.
Więcej: http://deusxtv.wordpress.com/2014/08/13/mitf/

merh

dzięki za uprzedzenie
a widziałaś/eś Prey? Miniserial.
mam ochotę na coś kryminalnego ale znakomitego :)

bocian_bocianek

Nie widziałem.
Ale jeśli chcesz coś lepszego to pierwszy sezon "The Killing" lub "The Fall" - tylko sześć odcinków, a jesienią rusza drugi sezon. Warto.

merh

the fall - 79% w moim guście
the killing mam w planach, ale jakoś nie mogę się do niego zabrać - oglądałam duński forbydelsen i boje sie ze the killing go nie przebije
zazwyczaj te remake amerykańskie się nie umywają :)

bocian_bocianek

Szczerze to nie widziałem duńskiego oryginału, a po "The Killing" jakoś mi się już nie chce - sam nie wiem do końca czemu. I choć być może jest lepsze, to pierwszy sezon wersji amerykańskiej naprawdę ma klimat i jest dobrze zrobiony. Druga część jest już przeciętna, a z tego co wiem sezon 3 i 4 nie są warte oglądania.

Jeśli chodzi o skandynawskie to z pewnością "Broen". Choć podobno wersja w postaci "The Bridge" też jest całkiem niezła.

merh

Broen - 86% w moim guście
wiem od czego zacznę :)

ocenił(a) serial na 6
bocian_bocianek

"86% w moim guście"

Z ciekawości, aż zapytam, gdyż nigdy nie zwracam uwagi na ten wskaźnik, to się jakoś sprawdza w praktyce?

creep_

gustomierz radzi sobie lepiej od punktacji społeczności filmwebowej
przynajmniej w moim przypadku :)

ocenił(a) serial na 6
bocian_bocianek

Ok, dzięki za info, zwrócę na to w przyszłości uwagę ;]

merh

merh - Broen rewelacyjny! po nocach nie śpię tylko oglądam - dziękuje za polecenie

bocian_bocianek

Nie ma sprawy, cieszę się!
Śledź mnie na blogu czy coś - może wpadnie Ci coś jeszcze ciekawego ;)

ocenił(a) serial na 10
bocian_bocianek

Polecam Ci tego Preya obejrzeć, dobry serial. A jeśli lubisz klimat brytyjski, a sądzę, że tak jest skoro Prey ciekawi, to najlepszym serialem kryminalnym jaki oglądałem niedawno jest Happy Valley - no świetne 6 odcinków!

Pomezaniac

Obejrzałam oba :) Warto!

ocenił(a) serial na 10
Coco_5

Ciesze sie ze sie podobaly :)

ocenił(a) serial na 10
merh

A ja mimo wszystko polecam ten serial - oglądałem jakiś czas temu i wiem, że bardzo mnie zauroczył - więc zachęcam, abyście dali temu serialowi szansę przynajmniej. I mówię to mimo tego, że oglądałem większość te naprawdę świetne seriale, które tu polecacie. Dla ich fanów też MitF powinno się spodobać.

użytkownik usunięty
Pomezaniac

Napisy pl są gdzieś do całego 1 sezonu lub lektor ?

ocenił(a) serial na 10

Tylko do paru pierwszych odc, widocznie tlumaczacemu sie nie spodobal serial i zaprzestal. Ja ogladalem pozniej z angielskimi napisami.

użytkownik usunięty
Pomezaniac

Dokładnie :) no ja Ang znam ale nie na tyle by walczyć z kryminałem :). dzięki za info

ocenił(a) serial na 8
Pomezaniac

Zgadzam się. Ja także polecam serial. Uważam, że przedstawiona w nim intryga jest interesująca. Serial wciąga, dobrze się go ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones