Widziałam dzisiaj pierwszy odcinek i zrobil na mnie wrażenie, mimo że nie oglądałam od początku. Zwlaszcza moment gdy drzwi mieszkania Manueli tak się tłukły - takie naruszenie bezpieczeństwa gdy człowiek nie wie kto się skrada za drzwiami, i to dziwne zachowanie kobiety chorej psychicznie.
Taki psychologiczny. I...