PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 474
oceny
6,6 10 1 18474
6,0 3
oceny krytyków
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie

Jakim cudem ktoś przepuścił drugi sezon przez produkcję? Zdjęcia robił amator. Ale, że to przeszło przez produkcję to jakaś załamka. Mnóstwo refleksów świetlnych Takich błędów to nawet w klanie nie zobaczymy. Mnogość artefaktów przeraża, bo ten serial raczej zalicza się do tych co mają średni budżet, a już na pewno sporo większy od Korony Królów. Podejrzewam, że cała akcja toczy się na zielonym tle i niestety nawet światło jest tam dodane komputerowo i tworzy niestety refleksy. Dobry grafik jednak powinien sobie z tym poradzić. Jednak jestem w 100% przekonany, że coś takiego nie przeszłoby przez montaż nawet w polskim serialu klasy B. Netflix daliście ciała.

arasik

Nie wiem jakim cudem można w ogóle zabierać się za oglądanie drugiego sezonu?

ocenił(a) serial na 2
badmadafaka44

Ja jestem po 1 odcinku 2 sezonu, przyznaję bez bicia. Ten serial to fenomen. Festiwal debilizmu serialowego na rzadko spotykaną skalę. To na pewno nie jest serial familijny, bo w słowie "familia" mieści się, obok dziecka, też dorosły. Żaden dorosły nie przejdzie obok tego serialu obojętnie :D

ocenił(a) serial na 7
per333

Obejrzałem cały 2gi i większy festiwal głupoty był the 100 czy Kronikach Shannary. Nienajgorszy serial a i wizualnie w dalszej części kiedy jest sporo akcji w kosmosie daje radę, trzeba obejrzeć całość i wtedy komentować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones