serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
2018 - 2021
1 godz.
6,6 18 216
ocen
6,6 10 1 18216
Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie. więcej mniej
Zagubieni w kosmosie zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Zagubieni w kosmosie
Zwiastun nr 4 (sezon 3, polski)
Zagubieni w kosmosie
Zwiastun nr 3 (sezon 2, polski)
Zagubieni w kosmosie
Zwiastun nr 2 (sezon 2, polski)
nr 4 (sezon 3, polski) 2021-11-12T13:04:46 https://fwcdn.pl/webv/95/31/59531/59531.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/284/783584/Zagubieni_w_kosmosie___Oficjalny_zwiastun___Sezon_finalowy___Netflix.vp9.1080p.webm

"Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy"Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu, zmuszeni są zawrzeć nowe sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży. Oprócz Robinsonów w tej samej sytuacji znalazło się tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa. Niepokojąco charyzmatyczna dr Smith (Parker Posey) to mistrzyni manipulacji, której intencje trudno odczytać. A szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoce wykwalifikowany pracownik fizyczny, który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

na podstawie
Irwin Allen (postacie) / Daniel McLellan (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
dystrybucja
Netflix
studio
Applebox Pictures / Synthesis Entertainment
tytuł oryg.
Lost in Space
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver, Kamloops, Drumheller, Burnaby i dystrykcie Squamish (Kanada) oraz na półwyspie Dyrhólaey i przy wodospadach Skógafoss i Gullfoss (Islandia).
Okresy zdjęciowe poszczególnych sezonów trwały następująco:
- sezon 1: od 23 stycznia do 5 lipca 2017 roku;
- sezon 2: od 4 września 2018 roku do 8 lutego 2019 roku;
- sezon 3: od 9 września 2020 roku do 14 stycznia 2021 roku.
Wydaje mi się, że Netflix zagospodarował tym tytułem ogromną, czarną dziurę ostatnich lat. W końcu dostajemy produkcję z gatunku science-fiction, którą możemy włożyć w ramy kina familijnego. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych