PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 475
ocen
6,6 10 1 18475
6,0 3
oceny krytyków
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie

Bieda

ocenił(a) serial na 3

Gra aktorska przypomina seriale netflixa na poziomie 3-4 gwiazdek.
Logika i zjawiska fizyczne / chemiczne mocno odbiegają od rzeczywistości, przykładowo w 1 odcinku szybkie zamarzanie wody jak i zamarzanie pod wodą kompletnie bez sensu. Trzeba być na niezłym haju aby pominąć tak podstawowe kwestie, scenografia studyjna + komputerowe dokładki. Brak akcji. Mogliby lepiej przyaktorzyć mając tyle kasy. Może jak skończę wszystko oglądać to zmienię opinię.

ocenił(a) serial na 3
wrzaskun_filmweb

A jeszcze jedno bo prawie zapomniałem, w 1 odcinku przy - 60 pada deszcz xD ale jeziorko zamarza w sekunde :)

ocenił(a) serial na 4
wrzaskun_filmweb

Ilosc bzdur na minute przebija chyba wszystko co wczesniej widzialem.
Udalo mi sie wymyslec calkiem fajna gre. Zasiadasz do serialu z piwami. Za kazdym razem jak pojawia sie glupota robisz lyka.

Minusem gry jest to iz malo kto wytrwa do 2go odcinka. A jak ktos dociagnie do 3go to znaczy ze ma 3 watroby.
Na 2gim odcinku zakonczylem przygode z serialem. On by sie sprzedal w latach 90tych / dzisiaj widz SF jest bardziej wymagajacy. Ale co ja wiem, patrze przez wlasny pryzmat.

Pozdrawiam i udanej gry !

ocenił(a) serial na 3
SadSam

w alkoholizm wpadniemy :D

ocenił(a) serial na 3
wrzaskun_filmweb

Nędza, nędza, nędza...Nawet nie wiem co jeszcze dodać. Pozdrawiam o!

użytkownik usunięty
wrzaskun_filmweb

To nizły z Ciebie masochista "wrzaskun_filmweb" heh ;) ,"SadSam" to jest jakieś wyjście heh.
Również pozdrawiam ,bo więcej to nie ma co gadać o tej produkcji.
Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał, a chciał obejrzeć porządny serial to polecam "Altered Carbon"

ocenił(a) serial na 3

żartowałem, nie będę tego oglądał dalej :) Carbon widziałem trochę pierwsze odcinki takie sobie, męczyłem się.

ocenił(a) serial na 4
wrzaskun_filmweb

Carbon może i też przegadany, ale jednak jest dużo dużo lepszy.

ocenił(a) serial na 4
wrzaskun_filmweb

Zagubionych ogladnolem 2 odcinki i powiedzialem pass... wiecej czasu nie zmarnuje (a moze poprostu juz za duzo wypilem)
Altered Carbon - tez mocno sredni, calkiem spory potencjal ale historyjka bardzo glupia.

Fajnie ze Netflix produkuje duzo filmow czy seriali SF / ale po ktoryms juz razie... poziom tych produkcji jest zenujacy.
Zaczolem sie obawiac czy nie zniszcza Black Mirror

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones