PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 450
ocen
6,6 10 1 18450
6,0 3
oceny krytyków
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie

Doktor Smith

ocenił(a) serial na 5

Mega mnie denerwuje choć oglądam dopiero 3 odcinek. Fest zbędna postać że słabą jej grą choć można o tym powiedzieć takze w kwestii pozostałych postaci. Nie wiem czy dobrne do końca tego serialu

ocenił(a) serial na 3
mppawel

postać idiotyczna i bez charakteru to i grać nie ma co ale aktorsko i tak jest gorsza ta czarna córeczka. Cały serial bardzo bardzo słaby.

ocenił(a) serial na 5
mppawel

Jestem na 5 odcinku. Zalewa mnie krew, gdy widzę tę babę. Sądzę, że to kwestia aktorki - jest w niej coś takiego, że nie ma znaczenia, czy w danej scenie jest okrutna, czy przebiegła - mimika jej twarzy, ruch ciała, głos - wszystko wkurzające z osobna, zebrane do kupy powoduje u mnie mdłości. A widząc, w jakim to wszystko zmierza kierunku, obstawiam, że będzie jeszcze gorzej. Rozważam dalsze oglądanie.

użytkownik usunięty
mppawel

A ja myślę, że to jedna z najlepiej dobranych postaci. Egoizm, cwaniactwo, przebiegłość. Nawet usta układa w odwrotny uśmiech z wystającymi zębami górnej szczęki. Ona ma nas wkurzać, i robi to nieźle.

ocenił(a) serial na 5
mppawel

Własnie chciałem zakładać taki wątek... każda sekunda dr smith na ekranie mnie 'boli' wręcz fizycznie... czekam aż zginie XD

butcher_fw

Pierwszy raz sprawdzam w necie czy jakiś aktor umrze. Ta szm*ta mnie wkur*ia maxymalnie...

mppawel

Dzięki Ci za ten wątek. Już się bałem, że coś ze mną nie tak, że głupia postać w serialu powoduje u mnie takie emocje. Sam nie wiem co mnie tak irytuje w tej postaci, ale mam teorię, że jej głupota, podczas gdy wszyscy mają ją za inteligentną. Jest tak bezmyślnie zaślepiona swoim egoizmem, że jest w stanie za niego zginąć, choć niby nie chce zginąć... Mam wrażenie, że gdyby wisiała nad przepaścią, trzymając się kogoś, kto mógłby ją zdemaskować, bez namysłu zabiła by potencjalne zagrożenie nie wpadając na to, że przez to spadnie w przepaść... I niestety dla serialu, cudownie okazało by się, że jest jakaś gałąź, czy półka skalna na której by się zatrzymała:P

mppawel

Straszna jest ta babka. Najbardziej mnie wkurza fakt, że nikt z nią nic nie robi. Powinni jej urwać głowę przy samej d*pie, a nie się z nią tak bawią, tańcząc jak ona im zagra. Wymiękam..

mppawel

Dopiero zabrałam się za ten serial. I nie to nie razi ta aktorka czy coś tylko jej brak logiki tej postaci. Doszłam o 9 odcinka i doprowadziła do śmierci 2 osób tylko po to, by porwać maureen i oczekiwać od niej aby jeszcze raz zrobiła to samo? WTF? Całe wykreowanie tej postaci sprowadza się do bycia złym, bo jestem zła uuuu bójcie się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones