PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 474
oceny
6,6 10 1 18474
6,0 3
oceny krytyków
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie

Ten serial jest mieszanką wielu innych filmów z gatunku sci-fi. Mamy chłopca przypominającego tego z "A.I. Sztuczna inteligencja", potwory podobne do tych z serii "Obcy" czy "Parku Jurajskiego", statki i podróże kosmiczne jak w "Gwiezdnych Wojnach" i jeszcze wiele innych zapożyczeń jak chociażby zgniatanie w śmieciarce rodem ze Star Wars. Na początku serialu razi absurdalność decyzji podejmowanych przez ludzi i straszne upraszczanie sytuacji oraz historia prawie dla dzieci ale własnie wtedy zaczynamy rozumieć że ten serial po prostu taki miał być z założenia. Miał być prosty, łatwy i przyjemny. Taki żeby mogły o obejrzeć małe dzieci z wypiekami na twarzy, dzieci z rodzicami, młodzież czy nawet ci co mają kilkadziesiąt lat na karku. Jeśli nastawisz się na miłe spędzenie czasu przy tym serialu, jeśli przymkniesz oko na niektóre bzdurne sytuacje, jeśli nie wymagasz od tego serialu mega scenariusza, mega spójności, realizmu a chcesz miło i przyjemnie spędzić czas to obejrzyj. Ja oczywiście nie raz zakląłem pod nosem widząc niektóre absurdy ale mimo to oglądałem dalej bo mimo to serial potrafi podtrzymywać zainteresowanie. Trzeba docenić że efekty specjalne są naprawdę na dość wysokim poziomie, trochę na pewno kosztowało jego wyprodukowanie więc doceńmy że zrobiono taki serial jakiego brakowało. Normalny człowiek nie będzie wnikał czy podano tam dokładne obliczenia odległości i prędkości kosmicznych. Po prostu serial miał być przyjemny w oglądaniu, trafić do szerokiej publiczności i zarobić pieniążki. Ja jedno oko przymykam a drugim oglądam i jest dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones