PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 448
ocen
6,6 10 1 18448
6,0 3
oceny krytyków
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie
ast

Przyłączam się do pytania, bo weekend za pasem ;-)

ast

Na Netflix podana jest kategoria wiekowa 12

marta5891

Dzięki.

marta5891

12? Powinno być 7 lat :/

ocenił(a) serial na 4
PrzemekLipski

jest od 7 lat

okiemserca

U mnie Netflix podaje 12

ocenił(a) serial na 3
ast

Tak. Ja odnosiłam czasem wrażenie, że to serial dla dzieci.

ocenił(a) serial na 8
veganka_filmweb

To remake serialu dla całej rodziny

użytkownik usunięty
veganka_filmweb

Bo dorośli nie powinni oglądać seriali dla dzieci, bo to ujma na ich honorze xD

ocenił(a) serial na 4
ast

Poprawna forma pytania: DO ilu lat?
Powyżej tych 12, podawanych przez wspomniane źródło będzie coraz ciężej to to oglądać ;)

ocenił(a) serial na 8
tyraelx_2

Ale ten serial nie miał być jakimś mrocznym realistycznym dramatem, to ludzie sobie ubzdurali, że to będzie coś jak interstelar czy Grawitacja. Jako serial przygodowy dla całej rodziny to wygląda to dobrze

ocenił(a) serial na 4
MistrzSeller

Nie musi być mroczny, ale niech szanuje choć trochę inteligencję, czas i logiczne myślenie widza :)

użytkownik usunięty
tyraelx_2

Tak, tak, ludzie wymagają logiki, a później płacą, żeby biegać w miejscu czy podnosić ciężarki :D

ocenił(a) serial na 8
tyraelx_2

Tak, tak, a potem ci sami ludzie idą i oglądają MCU, czy jakieś inne transformersy.

ocenił(a) serial na 4
MistrzSeller

A niech każdy ogląda sobie co chce. Ja się za innych nie wypowiadam - oceniam według swojej i tylko swojej skali. Lipa na kółkach, tyle. A propos Transformerów - najnowsza ich część nosi (nie)dumne miano najgorszego filmu, jaki widziałem w przeciągu ostatnich...30 lat?

ocenił(a) serial na 4
tyraelx_2

Ja w ogóle tylko pierwszych Transformers widziałem. Tak mnie ten Baya zachwycił :D

ocenił(a) serial na 2
MistrzSeller

Dla całej rodziny? Czy do rodziny zaliczasz rodziców, dziadków, ciocie, wujków, całą tę armię dorosłych, pełnoletnich? Nie sądzę aby ten serial do tego rodzaju widza był adresowany. On jest tak familijny jak kreskówka dla trzylatków albo książeczka do kolorowania.

tyraelx_2

Obejrzałem pierwszy odcinek. Dzieci zachwycone, ja już trochę mniej, ale nadal mi się podobało. Absurdów jest sporo, ale to dla mnie sprawa drugorzędna.

ocenił(a) serial na 8
ast

teoretycznie od 7, ale dla nich może być zbyt przegadany. Gdzieś tak od 12 lat.

ocenił(a) serial na 2
ast

Nie od ilu, tylko do ilu. Dla średnio inteligentnego 12-latka może to już być lekko męczące, ale młodsi będą bawić się świetnie.

ocenił(a) serial na 8
per333

A Player One to do ilu lat jest, skoro u Ciebie ma on aż 7? Nie sądziłem, że komuś może spodobać się ten szajs.

ocenił(a) serial na 2
Kamil_1997

Spodobał się, z kilku powodów, o których teraz tu nie napiszę, z braku czasu. Powiem tylko, że jest dobrze zmontowany, zharmonizowany, ma dobre tempo, jest dość spójny i dość twórczo rozwija wątek świata wirtualnego gier. Nie ma porównania z serialem, w którym każdy dosłownie dialog jest pozbawiony sensu, postaci są szablonowe i infantylne, do tego ich zachowania i motywy często są irracjonalne.
Do Player One podszedłem z niemałym uprzedzeniem, a dostałem kompozycję jednak kompletną, wyważoną, co było dla mnie sporym zaskoczeniem.
W gatunku kina akcji, albo filmu familijnego, albo filmu dla nastolatków, albo nawet filmu komiksowego też można robić dobre, udane rzeczy, tylko trzeba umieć, mieć jakiś minimalny talent.

ocenił(a) serial na 8
per333

Powiem tylko, że "Lost in Space" to serial dla całej rodziny i ma charakter bardziej edukacyjny. Oczywiście, nie jest to arcydzieło, ale nie powiesz chyba, że nie oglądałeś gorszych produkcji.. Tutaj, wbrew temu co mówisz, akcja jest płynna a fabuła i dialogi wcale nie są złe. Bawi mnie trochę takie ocenianie filmów w skali 1-10, gdzie niektórzy kierują się tylko systemem zero-jedynkowym i zastanawia mnie często, jeśli ten film czy serial ma u niego 1 lub 2, mając średnią pod np. 6,0, to co dostałby film, który ma średnią 2,5? Ludzie oglądając w miarę ambitny film, w ogóle nie starają się go zrozumieć, wczuć się w którąś postać, jakby tam był, takie oglądanie nie ma sensu, dlatego większość dobrych sci-fi przechodzi bez echa.

ocenił(a) serial na 2
Kamil_1997

Bardzo rzadko daję ocenę 2/10. Ten serial jest bardzo zły, bo nie jest serialem dla całej rodziny. Żaden średnio inteligentny dorosły nie wytrwa przy tym dziele bez zażenowania. Z edukacją ten serial nie ma nic wspólnego, jest przesiąknięty głupotą na rzadko spotykaną skalę. Pod względem intelektualnym kojarzy się z kreskówkami dla trzylatków albo z kolorowankami. Nie sądzę by dorośli z pasją oglądali kreskówki dla trzylatków.
Takie seriale jak ten kompromitują i niezmiernie szkodzą gatunkowi sf, powielając stereotyp, że sf koniecznie musi być bezmyślne, płytkie i adresowane wyłącznie do debili albo do najmłodszych dzieci. Jest to bardzo krzywdzące, niesprawiedliwe, ale takie seriale, reprezentujące najniższy poziom, niestety niektórych utwierdzają w tym przekonaniu.

ast

W żadnym wypadku. Szkoda dzieci.

ocenił(a) serial na 2
ast

Raczej należy zapytać: "do ilu lat?" Serial dla dzieci 10-15

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones