PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 173 885
ocen
7,6 10 1 173885
7,2 19
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Sezon 5

ocenił(a) serial na 10

Dopiero co przeczytałem że sezon 5 ma ujrzeć światło dzienne wiosną przyszłego roku. Co się z nimi porobiło!? Jak serial liczył po 22 odcinki to sezon kończył wiosną była przerwa wakacyjna i jesienią znowu startowali, a teraz? Znowu trzeba czekać rok czasu. W dodatku 4 sezon nie wniósł nic nowego i zaskakującego. Strasznie zawiodłem się na twórcach. To co oglądamy w ostatnim sezonie świadczy tylko o ich pazerstwie na kase. Nie dbają o widzów i robią odcinki na odwal się byle tylko kasa była. Mogli by dać sobie spokój i zakończyć to już. Ale będą kontynuować bo przecież kasa większa. O zgrozo!! Zepsuć tak świetny serial to po prostu grzech. Kiedyś oglądałem odcinki z zaciekawieniem i prawdziwym zainteresowaniem a teraz robię to tylko z nudów. Fakt, fanem jestem ciągle bo trzymam się "tradycyjnych" LOSTów, które dla mnie zakończyły się po 3 Sezonie. 4 jest totalnie na odwałke i jak dla mnie nie ma ładu i składu. W 5 Sezonie będziemy świadkami tego jak to Jack i reszta usilnie będą starali się wrócić na wyspę i znowu nie ujrzymy nic nowego. A 6 Sezon?? nie mam pojęcia co planują. Wkurzyłem się totalnie na twórców że znów rok przerwy a i tak nie dostaniemy nic ciekawego w zamian. Pozdrawiam wszystkich fanów Zagubionych i mam nadzieję że Sezon 5 trochę podgoni fabułę Zagubionych. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
ZawaL

Jak dla mnie, to Ty przytępy jesteś. W założeniu miało być 6 sezonów i tyle będzie, scenarzyści mają starannie rozplanowaną akcję i jeśli wg Ciebie w 4 sezonie nic nowego nie zostało powiedziane i serial stracił polot, to nie tyle twórcy powinni zakończyć serial, co Ty nie powinieneś siadać przed telewizorem/komputerem. A sezon jest skrócony przez strajk scenarzystów - nie wiem, czy w ogóle odnotowałeś ten fakt w swoim malutkim rozumku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
ZawaL

Wyraziłem swoją i tylko swoją opinię. Nie podobała Ci sie to nie musiałeś mnie obrażać. No chyba że musiałeś się wyżyć w swoim internetowym wirtualnym życiu.

ZawaL

Wiesz co, masz trochę racji. Jeśli porównać trzy pierwsze sezony z czwartym, to wyraźnie widać zaistniałą zmianę - jeśli wystartowaliby od razu z takim stylem, jaki zaczęli w 4 serii, to wątpię, aby serial mi się spodobał. 1 sezon miał w sobie jakąś taką magię, która przyciągnęła wszystkich, 2 sezon był jego kontynuacją, zaś trzeci wisienką na torcie. 4, owszem, podobał mi się, będę oglądała serial do końca, jednak nie wiem zupełnie, co oni wymyślą w 5 sezonie. A w 6??? Bo według mnie to, co mogło być powiedziane, powinno zostać powiedziane w 4 sezonie. Być może się mylę, może 5 i 6 sezon będą genialne, jednak... Jak na razie mam mieszane uczucia. No i jeszcze ta przerwa... Rozumiem strajki i tak dalej, ale w taki sposób zupełnie nie myśli się o fanach serialu.
Pozdrawiam wszystkich fanów Lost :)

ocenił(a) serial na 10
ZawaL

przecież 4 sezon nie kończy sie teraz tylko we wrześniu jest druga część tego sezonu?
gdzieś o tym czytałem, pewnie na jakimś forum.

ocenił(a) serial na 10
3bgimnazjum

Złe informacje. W czwartek 29.05 jest 2 godzinny finał 4 sezonu. Można powiedzieć że 2 część ponieważ finał zaczął się 15 Maja. Wliczają się w niego 3 odcinki. Jeden był wyemitowany 15 a kolejne 2 będą w ten czwartek. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
3bgimnazjum

na AXN druga część we wrześniu...

pozdro

ocenił(a) serial na 10
radzio200

Producenci serialu "Lost" podpisali umowę z ABC(oraz innymi stacjami) do roku 2010. Jeżeli puściliby 5 sezon po wakacjach to zapewne skończyłby się ok. Styczeń-Luty. Mają dwie opcje: Albo puścić 6 sezon za parę miesięcy albo za okrąglutki rok(umowa). Nie zapominajcie poza tym, że jeżeliby robili krótsze przerwy to wtedy szybciej zakończyłby się serial. Im dłużej "ciągną" te 6 sezonów tym dłużej trwa historia zagubionych(oraz fani przez dłuższy czas nie opuszczają telewizorów, internetu i czego tam popadnie - mania trwa dłużej).

użytkownik usunięty
ZawaL

Słyszałam że cały serial ma trwać do 2010 roku!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones