PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

3 Odcinek

ocenił(a) serial na 10

Cóż jestem świeżo po obejrzeniu 3 epa i muszę przyznać, że serial mi się coraz bardziej podoba. Obsada jest świetna (Kenzie mnie rozbraja swoimi hasłami :P). Historia była ciekawa (podoba mi się łączenie różnych mitologii i folkloru). Do muzyki i reżyserki przyczepić się nie można. Z niecierpliwością oczekuje następnej niedzieli (a raczej poniedziałku) ;)







ocenił(a) serial na 8
LukC

Seriale kanadyjskie mają specyficzny, inny klimat, bardzo fajny klimat, i niezasłużenie są niedoceniane. Mi ten serial skradł serce. 3 odcinek nie odstaje poziomem od dwóch poprzednich, a skoro to dopiero początek to myślę, że zdarzą się jeeeeszcze lepsze odcinki :)

ocenił(a) serial na 10
Liz_Luthor

Ano klimat mają fajny i to zarówno czysto kanadyjskie produkcje, jak również i produkcje rodem z USA, ale kręcone w Kanadzie ;)

Odnośnie odcinka 3, to bardzo mi się podobał. Serial staje się coraz ciekawszy, mam nadzieje że twórcy nie zmarnują jego potencjału!

Neo84

ja też właśnie jestem po 3 odcinku:) fajny tylko zła jestem na Dysona za tą akcję na końcu. Ale ciekawe, może teraz Bo będzie mieć romans z panią doktor;) ja też lubię Kenzie, ma śmieszne teksty. Ciekawa jestem co Dyson ukrywa przed Bo, co o niej takiego wie... Serial robi się coraz ciekawszy.

ocenił(a) serial na 10
LukC

Mam pytanie odnośnie napisów, do pierwszego były bez problemowo. Do Drugiego nie ma a przynajmniej nie mogę znaleźć. Trzeci to tragedia, napisy są ale bardzo kiepskie. W zasadzie nie mam problemu z rozumieniem dialogów ale wolałbym mieć napisy.
Pozdro

night_morllan

napisy można ściągnąć z różnych chomików, a najlepiej ściągnij sobie program NapiProjekt, wtedy sam ci szuka napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones