PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Jsk wrażenia po premierze,nowego sezonu?

DarthSamotnik

Przez pierwszą połowę byłam nieco zagubiona, potem zaczęło się wyjaśniać- na szczęście, bo gdy Kezni i Dyson zaczęli się całować moja szczęka uległa sile grawitacji.

ocenił(a) serial na 8
robbinss

jeszcze nie obejrzałam, bo nie ma napisów. Wiecie może kiedy będą? ; )

P.S. Z tego wynika, że w Kenzi jest Bo, czy tak? ; )

ocenił(a) serial na 9
phoebe241995

Dzisiaj raczej nie, obstawiam w środę, bo jak na razie nie widzę żeby ktokolwiek się zabierał za napisy

robbinss

Całkiem fajny był ten pocałunek :D zawsze widziałam miedzy nimi jakaś chemię

NemezisGoToHell

Ehh ... I ten telefonowy język . Wracając do tematu odcinek był inny ale i tak brakowało mi Bo na plus brak pani doktor jak ja nie lubię tej postać ...

robbinss

mi również szczęka uległa grawitacji XD tak bardzo, że musiałam wrócić się do ostatniego odcinka 3 sezonu, bo jednak przerwa zrobiła swoje. na szczęście wszystko się wyjaśniło. nie wiem, co macie do ich tańca, mi się podobało nawet ;D Kenzi przecudnie wyglądała w tej kreacji. za to Ves mnie rozwalił z tymi butami, hahaha. cóż, teraz czekać na następny odcinek!

ocenił(a) serial na 9
eriko_yoshikawa

no właśnie:) co było w ostatnim odc 3 sezonu? :D

DarthSamotnik

beznadzieja, co za dziadoska realizacja.. te tańce i w ogóle... poziom tego serialu spadł poniżej zera...

ocenił(a) serial na 9
meredith21

dopiero był pierwszy odcinek może później będzie lepiej

ocenił(a) serial na 7
meredith21

Faktycznie podczas oglądania byłem niesamowicie zdezorientowany, jedną z przyczyn był brak "W poprzednim sezonie" i nie wiedziałem o co dokładnie chodzi.
Co do sceny tańca to faktycznie było bardzo, bardzo słaba.

Xemidra

Mnie się tam właśnie scena z tańcem podobała :) I na pewno nie była bardzo, bardzo słaba. Może nie była na "szóstkę" ale mnie się podobało.

DarthSamotnik

wiadomo już co będzie z Tamsin?

DarthSamotnik

No początek dość solidnie zamotał mi w głowie.
Ale te całe tańce hulanki pasowały jak wół do karety...Nie do końca tego się spodziewałam, ten odcinek był dla mnie bardziej jak prolog sezonu,a nie jego premiera.Tyle czekania, a tu taka z deka lipa :/ Następny odcinek zapowiada się znacznie ciekawiej - lepiej, żeby tak było!

DarthSamotnik

liczyłam na więcej, trochę jestem zawiedziona. oglądam sobie i myślę WTF. z tą utratą pamięci totalny bezsens... oby dalej było lepiej.

ocenił(a) serial na 9
SatineNic

a ja czekam na napisay choc wlaczylam na chwile zeby zobaczyc choc poczatak a tu zonk Dyson z Kenzi - o co kaman?

ocenił(a) serial na 9
DarthSamotnik

Nareszcie obejrzałam ten odcinek! Wgniotło mnie ziemię! Naprawdę! O_O

ocenił(a) serial na 8
hearbeats_hurt

ha, mnie tak samo! Mimo negatywnych ocen jak na pierwszy odcinek, ja byłam zdecydowanie w szoku! Jak można zapomnieć tak piękną istotę,jaką jest Bo?! ( :) ) Kenzi jak zwykle wymiatała swoimi tekstami. Ach, mówcie co chcecie, ale ona mi kompletnie nie pasuje do Dysona, ja ją zawsze widziałam z Hale'm. No i Lauren... Cóż, doktor Lewis, zdecydowanie lepiej jest Ci w prześlicznych blond włosach! ; )

ocenił(a) serial na 9
phoebe241995

NIE! Kenzi i Vex! *__* :D Dyson tylko i wyłącznie z Bo!!! :D

ocenił(a) serial na 8
hearbeats_hurt

hahaha! A w sumie Kenzi i Vex faktycznie. Ale Bo nigdy nie widziałam z Dysonem. Tylko między nią a Lauren jest prawdziwa chemia. Bo łączyło je coś więcej niż tylko seks ; )

ocenił(a) serial na 9
phoebe241995

A dla mnie wręcz przeciwnie - Bo z Dysonem zdecydowanie czuć chemię natomiast z doktorką...wymuszone,sztuczne. No i Kenzi i Hale - zawsze było widać,że ich do siebie ciągnie ....
Jak się rozwinie 4 sezon.... hmmmm hmmmm hmmmm

ocenił(a) serial na 9
Libra666

Zgadzam się z Tobą. Bo i Lauren to było jakieś nieporozumienie.... :/ Osobiście widze ją z Dysonem, albo z Tamsin! <3

hearbeats_hurt

Po trzecim sezonie jakoś nie widzę Bo z Tamsim, może będą miały jeden epizod, żeby „zaspokoić” fanów Valkubus, ale wielkiej miłości im nie przepowiadam.
Bo/Lauren – tu miłość rodziła się powoli, odkrywały się wzajemnie i trudno będzie o tej miłości zapomnieć. Swoja drogą ciekawe czego jeszcze nie odsłoniła Lauren?Karen?Amber?
Bo/Dyson – cóż stara miłość nie rdzewieje i jeśli Lauren będzie tylko „obok” Bo albo znajdzie sobie kogoś innego to może rozkwitnie na nowo.

Kenzi/Hale – zawsze ich ciągnęło do siebie i życzę im powodzenia.
Kenzi/Vex – szalona, „czarna” para, ale za dużo ich dzieli i chyba nie ma na to szans.

hearbeats_hurt

Dyson jest nudny jak flaki z olejem. i to tego obleśny.

DarthSamotnik

Matko Boska chyba w życiu nie przeżyłam takiej traumy jak po zobaczeniu nowej fryzury Lauren. Czy oni serca nie mają? Jak twórcy serialu mogli jej to zrobić...

ocenił(a) serial na 7
Dallaz

hahahaha ;)

ocenił(a) serial na 8
Dallaz

no dokładnie! Okropna jest.. niech wróci moja Lauren, moja blond Lauren <3

Dallaz

A pamiętacie fryzurę Karen ze zdjęcia?? To była masakra ;) rudy przy tym to pikuś.

ocenił(a) serial na 8
robbinss

Ogólnie nie mam nic do rudego, sama bym chciała takie, ale Lauren równa się blond i tyle : )

ocenił(a) serial na 9
phoebe241995

Tą grzywkę ma tragiczną....

robbinss

Czy ja wiem, trudno stwierdzić który fryz gorszy - jedna rozpacz i zgrzytanie zębów. Rudy jak rudy, ale ta grzywka... i w ogóle te włosy jakieś takie nieodżywione. Mam nadzieję, że to co ona teraz ma na głowie to jest jakaś peruka i długo nie potrwa nim wróci do starej fryzury.

Dallaz

to jest na pewno peruka;)
Tu jest filmik z wizyty na planie 4 sezonu i ma juz normalne włosy;)

http://www.youtube.com/watch?v=K5uqX6UwZlA

kenda99

Oh thank God. Oby jak najszybciej zrzuciła to coś z głowy.

Dallaz

zastanawia mnie tylko dlaczego Zoie zgodziła się na coś takiego... chyba widziała się w lustrze...

SatineNic

Podejrzewam, że Zoie nie ma za bardzo nic do gadania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones