PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 285
ocen
7,2 10 1 5285
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

4x13 final

ocenił(a) serial na 9

Jak wam się podobal?
Jednak Kenzi... szkoda, ciekaw co oznacza końcówka, tzn. Dyson i Tamsin, co ona widziala?

ocenił(a) serial na 9
oallaa13

Wydaje mi sie, ze Kenzi wroci, o ile nie dostanie roli w Gwiezdnych Wojnach. Nie zabija sie postaci, ktora tyle znaczy dla serialu. Zreszta w wywiadach, gdy zmarl Hale, od razu bylo powiedziane, ze nie wroci, a w przypadku Kenzi, mowia tylko, ze smierc jest ciezka do przeskoczenia, ale na pewno wroca do watku Kenzi.
Miejmy tylko nadzieje na sezon 5 ;)
I koncowka byla swietna, caly odcinek byl genialny, przewidywalny, ale genialny. Zdecydowanie wato bylo czekac do 4 rano, aby obejrzec ;)

ocenił(a) serial na 7
nimfvirtixd

A wiadomo, czy teraz Kenzi wróci? Bez niej "Lost Girl" robi się wręcz nudne :/

oallaa13

moim zdaniem końcówka to zapowiedz 5 sezonu w którym Bo będzie szukała sposobu żeby sprowadzić Kenzi i może będzie więcej o jej ojcu..

ocenił(a) serial na 9
bonnie0129

Ja wiem, że chce więcej Tamsin.

ocenił(a) serial na 7
oallaa13

a ja chcę Tamsin z Bo :)

ocenił(a) serial na 9
neuutralna

wątpie by to miało miejsce, chociaż bym nie pogardziła, bo zdecydowanie wolę Tamsin od nijakiej Lauren. Ale wątpie by dodali Tamsin do istniejącego już trójkącika...

ocenił(a) serial na 9
oallaa13

Wydaje mi się, że trójkąt się kończy. W jedenastym odcinku, ta kobieta z przyczepy powiedziała Dysonowi, w jest więźniem własnego serca, czy władcą, nie pamiętam dokładnie, co wskazywało na to, że myśli, że kocha Bo, jednak wcale jej nie kocha. Zresztą Bo ostatnio jasno wyraża, że ona już z Dysonem nie będzie. Scenarzyści również szukają ucieczki z 'wilczej milosci na całe życie'. Ostatnio ewidetnie Tamsin chciała przespać się z Dysonem, nie wiemy czy do tego nie doszło, aczkolwiek w odcinku 4x13 coś było na rzeczy, że oni faktycznie mogą być razem/sypiać ze sobą.

I chyba Tamsin nie będzie z Bo, a to było by ciekawsze. Nie przepadam za Lauren, jednak ma ona ogromną ilość fanów, więc Lauren/Bo, na tym się chyba skupią.

Osobiście shippuję dość mało popularnemy shipowi, a mianowicie Dyson i Kenzi. Uważam, że to mogłoby się udać. Kenzi/Hale zapowiadało się ciekawie na początku i przez pierwsze dwa i pół sezonu byłam za tym, jednak potem zabrakło im kompletnie chemii, która w przypadku Dysona/Kenzi jest ogromna.

nimfvirtixd

Oglądając ten serial też uważam że jest chemii między Dysona/Kenzi już od pierwszego sezonu było wiadomo że jej się wilczek podoba (chyba 1/2/3/4 odcinku mówiła bo że jest ciachem czy cos takiego ) . W każdym bądzi razie widać że scenrzyści raczej są skorzy do związku tych dwóch pań O.o niż do związku D&B .Zresztą trójkąt jest prowadzony w taki sposób że D wyznaje Bo miłość a ta Lauren -.- .

Oglądając trzeci sezon wiedziałam że Tamsin będzie dla Dysona a końcówka czwartego sezonu to potwierdziła według mnie . Mam nadzieje że nie zabiją mi Kenzi bo dzięki niej dotrwałam do 4 sezonu aczkolwiek ostatnio straciła trochę polotu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones