PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 285
ocen
7,2 10 1 5285
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

5 sezon ???

ocenił(a) serial na 7

czy ktoś wie czy beda krecić piąty ?

ocenił(a) serial na 9
kruszyna

Myślę,że będzie...chociaż nie wiem :P W ogóle ile odcinków będzie w tym sezonie ?? 13 ??

ocenił(a) serial na 7
Libra666

tak s4e13 czyli dzis powinien sie ukazać :) albo jutro w najgoszym przypadku

kruszyna

Będzie 5 sezon, mimo że oficjalnie nie zostało to jeszcze ogłoszone.
http://www.spoilertv.com/2014/02/lost-girl-renewed-for-5th-season.html

ocenił(a) serial na 9
Derisor

Oby... Po 4x13 nie wyobrazam sobie, aby tak to zostawili. Nawet jesli mam czekac rok, to mam nadzieje, ze 5 sezon bedzie.

ocenił(a) serial na 7
nimfvirtixd

chyba aż tyle nie będziemy musieli czekać:P OBY...:P

ocenił(a) serial na 9
kruszyna

Rowniez mam taka nadzieje, choc z reguly jest to przynajmniej z 9 miesiecy. Mam rowniez nadzieje, ze podobnie jak seozn 2, 5 moglby liczyc ok 20 odcinkow. Prawdopodobne jest rowniez, ze bedzie to ostatni sezon, gdyz wiekszosc seriali Showcase konczy zywot na 5 sezonach (mam nadzieje, ze bedzie inaczej, chocby z racji popularnosci w Stanach).

ocenił(a) serial na 9
nimfvirtixd

Odbiegnę trochę od tematu serialu, a wątek zachowam. Oglądam taki serial Wentworth, wlasnie minelo 9 miesiecy od ostatniego odcinka pierwszego sezonu, a oni jeszcze nie podali daty premiery drugiego sezonu, co ciekawsza zapowiedzieli nawet i 3 sezon, ale 2 jak nie bylo tak nie ma. Co do Wentworth, calkiem fajny, realia kobiet zamkniętych w więzieniu. Wiem, ze co niektore tu wchodzą, tj. ogladaja Lost Girl ze wzgledu na wątek Bo-Lauren, to w Wentworth tez podobny znajdziecie, z resztą mnie sie nawet bardziej podoba wlasnie w tym drugim.
Mam nadzieje, ze na 5 sezon Lost Girl nie bedzie trzeba tyle czekać, co serial wymieniony wyzej.

ocenił(a) serial na 9
oallaa13

Brzmi ciekawie, musze sprawdzic ten serial. No niestety, ale premiera 5 sezonu lost girl zapowiadana jest dopiero jesienia. Mam nadzieje, ze bedzie to wrzesien, ale z reguly sa to okolice listopada. Nagrywac maja wiosna.

oallaa13

Skoro podoba Ci się serial Wentworth, to i Orange Is The New Black też powinno Ci się spodobać :)
Wentworth z drugim sezonem rusza 20 maja, tak na wszelki wypadek, gdybyś jeszcze nie wiedziała ;)

ocenił(a) serial na 9
tequila_s

Oglądałam Orange is the new black, ale przeczytałam, że nie będzie w 2 sezonie Alex, więc trochę szkoda.
A dziękuję za info o Wentworth;) pamiętam, trochę jestem podirytowana, że między pierwszym a drugim sezonem był rok przerwy...

oallaa13

Tez już gdzieś o tym czytałam. W OITNB nie będzie Alex, a w Wentworth Erici :(( Też żałuję, bo liczyłam na rozwinięcie relacji w obu serialach.

ocenił(a) serial na 9
tequila_s

Oficjalnej informacji o odejściu Erici z serialu nie ma, więc może szykują niespodziankę dla nas, haha :D

oallaa13

Cały czas żyję tą nadzieją :P

ocenił(a) serial na 9
tequila_s

nadzieją matką głupich :D

oallaa13

hehe znam ten tekst i znam też odpowiedź :P

ocenił(a) serial na 9
tequila_s

co by nie było i tak będzie dobrze, tak myślę :)

oallaa13

optymistka ;)

ocenił(a) serial na 9
tequila_s

"co ma być, to będzie, niebo znajdę wszędzie" :) moja dewiza

ocenił(a) serial na 7
tequila_s

Ależ będzie tylko w kilku odcinkach 2 sezonu ponieważ aktorka ma inne zobowiązania ale powróci na stałe w 3 sezonie :)

nadare

Mówisz o Alex teraz, czy o Eryce, bo się pogubiłam? ;)

ocenił(a) serial na 7
tequila_s

o Alex :)

nadare

To świetna wiadomość ;) btw jeszcze nie zaczęłam drugiego sezonu przez tą upalną pogodę..

ocenił(a) serial na 7
tequila_s

ja już obejrzałam 1 odcinek i muszę przyznać, że trzyma klasę. Śmieszno/smutny z emocjonującym zakończeniem :) Btw polecam serial Rookie Blue, kanadyjski o początkujących policjantach. Właśnie leci 5 sezon. W 4 sezonie tworzy się ciekawa kobieca para - Gail i Holly, też im kibicuję :)

nadare

Trzyma poziom mówisz?- super! Jutro pewnie obejrzę, bo dziś już nie mam jak :)
Rookie Blue znam i oglądam, mam tylko jeden zaległy odcinek z wczoraj :D Jak na razie to Golly jest w rozsypce, bo Gail się na Holly wkurzyła w 5x03 ;( Idę nadrobić ostatni odcinek- może się w nim pogodzą..

ocenił(a) serial na 7
tequila_s

Wiem, niestety jeszcze się nie pogodziły jak już zapewne wiesz ;) chyba ich wątek będzie pokazywany co drugi odcinek..

ocenił(a) serial na 7
tequila_s

Wkręciłam się w Wentworth :) wiesz może czy Erica będzie w 2 sezonie?

nadare

Czytałam gdzieś kiedyś, że ma wrócić jeszcze do serialu, ale czy to jest pewna informacja, tego niestety nie wiem ;(

ocenił(a) serial na 7
tequila_s

Kurczę szkoda, że jej nie ma..liczyłam na rozwinięcie wątku między nią a Franky :) ogólnie pierwszy sezon na plus. Bardzo ciekawy dramat. Zobaczymy jak będzie z drugim sezonem, szkoda, że nie ma napisów ;)

ocenił(a) serial na 4
kruszyna

Osobiście mam nadzieje że nie. Pierwsze 2 sezony - b. dobre, 3 poprawny, ale 4 sezon ma tak zmarnowany potencjał że szkoda gadać. Serial nagle zrobił się typowo pod nastoletnie dziewczynki. Klimat padł i choć pomysł samego ojca i wędrowca był fajny to już wykonanie o kant dupy. Myślę że to dobry moment na to żeby zakończyć serial skoro scenarzyści tak marnie przedstawiają tą historię. Przynajmniej widzowie zapamiętają ten serial jako fajny, a nie tak jak zrobili z Lostem, Herosami itd.

ocenił(a) serial na 9
Sarge72

A mi sie czwarty podobał. Oczywiście nie był tak dobry jak poprzednie, ale był znośny. Błędem było marnowanie odcinków i czasu na sceny które nie były ważne, a pozostawianie ważnych i ciekawych elementów poza ekranem. Dla mnie faktycznie sezon nabrał tempa dopiero od odcinka 4x11. Niestety, ale twórcy Lost Girl mają okropny zwyczaj rozwijania całj akcji w 3 ostatnich odcinkach serii, zamiast dozować ją stopniowo. Osobiście bardzo chciałabym zobaczyć szkolenie Shadow Thief Kenzi, które zostało wspomniane kilkukrotnie, jednak nic, poza kradzieżą bielizny, nie zobaczylimy.

I nie uważam, aby był robiony pod nastoletnie dziewczynki. Jedyne co mi się nie podobało z ojcem było to, że tak szybko się to rozwiązało, jednak coś czuję, że do tego wrócę.

Co do s4, zauważyłam, że zdania są podzielone. Ja osobiścię liczę na 4 sezon, ponieważ wiem, że gdy scenarzyści się postarają, mogą jeszcze zrobić coś bardzo dobrego.

kruszyna

5 sezon zamówiony :)
http://www.hollywoodreporter.com/news/lost-girl-renewed-fifth-season-684117

Derisor

Fajnie :) Oby tylko był lepszy niż czwarty.

ocenił(a) serial na 9
Derisor

nie ma jeszcze daty premiery?

oallaa13

Niezłe jaja, premiera dopiero w 2015 xD
http://www.syfy.com/videos/Lost%20Girl/vid:2771381

Derisor

Zawartość niedostępna :/ Co tak mniej więcej mówili? Tłumaczą się, czemu nie w 2014? Przecież zaczęli już kręcić, nie rozumiem...

ocenił(a) serial na 9
joasiarybelska

Ale przeciez to jest SyFy, oni zawsze maja opoznienie w stosunku do kanadyjskiego ShowCase, który jest producentem lost girl. Bardzo prawdopodobne, że premiera została zapowiedziana na jesien 2014 :)

ocenił(a) serial na 9
nimfvirtixd

Oficjalnie, ShowCase zapowiedziało premierę na jesień 2014 :)
Sorry, za komentarz bez sensu powyżej, ale jest już grubo po 3 i czas spać, a nie mogę edytować ;/

nimfvirtixd

O, to dobrze, dzięki za odpowiedź. Też słyszałam o jesieni 2014, a nie zwróciłam uwagi, że to nie strona ShowCase :)

ocenił(a) serial na 8
kruszyna

5 sezon bez Kenzi ? nie będę oglądać, moim zdaniem, najfajniejsza bohaterka. Bez niej to nie to samo.

ocenił(a) serial na 8
Mrt666

Nie, no chyba bedzie Kenzi.. rezyserzy nie sa przeciez tak głupi zeby ja usmiercac ever xd

ocenił(a) serial na 7
angel94_filmweb

Kenzi jest najciekawszą postacią serialu, ma najwięcej fanów więc scenarzyści nie usunęli by jej sami z siebie bo Kenzi ma wciąż wiele możliwych dróg do napisania ^^
Chyba, że Ksenia nie chce już grać w serialu, czego bym nie rozumiał bo jest w nim absolutna gwiazdą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones