PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 285
ocen
7,2 10 1 5285
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

odeszła po wieki i już jej nie będzie :( ?

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Myślę, że w tym serialu wszystko jest możliwe i nie wyobrażam go sobie bez Kenzi :) na pewno Bo ją znajdzie w tej Walhalli :D

nadare

to po co ma grób na cmentarzu ?

ocenił(a) serial na 7
Marko81

no bo umarła :D ale nie jest powiedziane, że Bo jej nie będzie szukać w zaświatach :P

ocenił(a) serial na 9
nadare

przecież w ostatnim monologu Bo dokładnie to powiedziała, że nie będzie się już bała, nie pozwoli nikomu umrzeć i znajdzie Kenzi w zaświatach! :D

ocenił(a) serial na 10
hearbeats_hurt

Dokładnie! :D Już w niedzielę! (u Nas poniedziałek) <3

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Kenzi nie może umrzeć, jest jedyną osobą dla której zakochałem się w tym serialu! Bez niej to wszystko będzie takie mdłe

ocenił(a) serial na 6
JamesTC

zgadzam się, bez niej nie będzie dało się tego oglądać..

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Kenzi to najlepsza postać w serialu. Nie ma mowy, by nie wróciła. :D

ocenił(a) serial na 7
ShakalakaxD

No, wróciła na dwa odcinki i koniec :)
A wszystko już jasne Ksenia dostała propozycję gry w 3 sezonie akurat fantastycznego serialu Orphan Black, więc nie dziwię się że zrezgynowała :)

ocenił(a) serial na 7
JamesTC

Też o tym słyszałam. Orphan Black>Lost Girl, mimo wszystko.

ocenił(a) serial na 7
ShakalakaxD

W sumie Lost Girl oglądałem głównie dla Kenzi i dla Tamsin, na szczęście ta druga wciąż tam jest, więc pewnie już obejrzę ten ostatni sezon :)
Ale owszem, Orphan Black to jednak (moim zdaniem) czołówka najlepszych seriali obecnie emitowanych, pozom aktorski jest tam tak wysoki! W końcu Ksenia będzie mogła się wykazać bo przy boku Tatiany, będzie z pewnością ciężko :D

ocenił(a) serial na 9
JamesTC

Ma sie pojawic w jeszcze kilku odcinkach Lost Girl, ale to bedzie pewnie, w drugiej polowie sezonu (przypuszczam, ze w kilku ostatnich odcinkach).

Ciesze sie, że będzie można ją oglądać w Orphan Black, bardzo lubię ten serial :)
Dodatkowo, pojawi się w drugim sezonie amerykańskiego serialu Turn ;)
Wiec, odejscie z serialu bardziej sie jej oplacalo, poniewaz ma szanse na granie w wiekszej ilosci produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones