PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Nie wyobrażam sobie tego serialu bez postaci Kenzi. Ta osóbka jest przesympatyczna,
serial dzięki właśnie tej postaci zyskuje na wartości - nie wiem czym to jest spowodowane,
czy może świetne wpasowanie się Kseni Solo w rolę tej bohaterki czy coś innego, nie
umiem tego wytłumaczyć. Z bananem na twarzy wracam do oglądania takich scen, kiedy
Kenzi zjada zupę z ludzką nogą (ep.6) albo rozwalający tekst w ep 10 w klubie w trakcie
rozmowy randkowiczów: "Gdybym dostała pożyczkę od jakiejś miłej osoby - posłałabym
mamusi kurczaka", czy przebranie się za szamankę (ep.7), która oczyszcza dom ze złych
mocy... Dużo by tego wymieniać... postać Kenzi po prostu jest bezcenna :)

ocenił(a) serial na 9
_AGENT_NSA_

Najlepszy z nią odcinek jest 3 . Te dwa straszne momenty . Co blondynki wchodzą do piwnicy i pytaj się Kenzi co tu robi. A ona że szuka toalety i ona jej mówi że nie powinna tu przychodzić bo jest to do starszych sióstr . I później taka chwila ciszy tak jakby chciała by ją zabić. A tu ona "wracajmy na impreze" . I jeszcze jak Kenzi jest w tej szacie i one " To twój czas" otwiera drzwi a tu "Niespodzianka". Trzeci odcinek to najlepszy komediowy . :D

ocenił(a) serial na 7
Jill02

Kenzi rządzi :)

ocenił(a) serial na 8
_AGENT_NSA_

połowa sukcesu to że postać jest świetnie napisana a druga ze genialnie zagrana ... ^^

na duży plus tez to że postać ma świetną "chemie" z każdym z pozostałych bohaterów ( no oprócz Lauren- ale ona nie ma chemii nawet z Bo :P ) jest świetna a w duecie z każdym czy to Dyson czy Hale

ocenił(a) serial na 8
Bene

Oglądam serial od nie dawna i już kocham postać Kenzie , jej poczucie humoru i riposty które tak genialnie są dopasowane do sytuacj. Ale moją faworytką w serialu mimo wszystko jest Lauren. Nie wiem czemu ale ludzie jednak nie przepadają za nią. Ja uważam że jest fantastyczną postacią i nie można osądzać jej tylko przez pryzmat tego że " odstawia " Bo , kiedy odkrywa że ma szansę na wyleczenie Nadii. Jak dla mnie jest przykładem niezmiernego poświęcenia dla ukochanej osoby. W końcu oddanie się w pewnego rodzaju niewolę , i szukanie przez 5 lat lekarstwa bez ustanku mówią same za siebie. Warto zastanowić się nad jej postacią bo czuję ( i mam nadzieję) że 3 sezon będzie niejako należał do niej.

ocenił(a) serial na 7
Audrey93

zgadzam się w 100% co do Lauren. Mam nadzieję, że sytuacja szybko wróci do normy.

ocenił(a) serial na 10
kusiowa

też lubiłam Lauren, ale od powrotu Nadii jakoś za nią nie przepadam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones