PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Lost girl

ocenił(a) serial na 9

Film jest moim zdaniem super.Choć bez postaci Kenzi nie obejrzałabym.
Zna ktoś seriale tego typu?

ocenił(a) serial na 9
Ariva55

The Nine Lives of Chloe King, podobna tematyka. Tak mi się jakoś oba seriale łączą :-)

martakamyk13

Taakkk!!! The Nine Lives of Chloe King jest świetne!!! :)

ocenił(a) serial na 9
martakamyk13

Dzięki the nine lives of chloe king właśnie obejrzałam jest super !! Szkoda że nie ma kontynuacji xD

martakamyk13

Aktorka, która gra Chloe King grała wcześniej też 100% sukuba w The Gates, całkiem fajny, ale nakręcono tylko jeden sezon.

Ariva55

A ja muszę się podpisać pod stwierdzeniem na temat Kenzi :) Jest po prostu cudowna!:D Byłam ciekawa, czy ktoś jeszcze miał takie odczucia

ocenił(a) serial na 9
unikalny

Kenzi jest super !!!

Ariva55

Skoro znalazłam kogoś podzielającego me poglądy nie mogę nie wspomnieć o moim, dotychczas ulubionym, wcieleniu Kenzi - kiedy była kimś w rodzaju cygańskiej szamanki, "wypędzającej złe moce" z domu, wywijającej rękami i robiącej inne cudowne rzeczy - pełen zachwyt :D

ocenił(a) serial na 9
unikalny

Hehe :D To było śmieszna. Kenzi ma niesamowity akcent w niektórych momentach serialu jej postać jest fantastyczna. Serial bez niej byłby nudny oglądam ten serial tylko i wyłącznie ze względu na Kenzi.

ocenił(a) serial na 9
Ariva55

Ma przede wszystkim fajny sposób bycia i oryginalne teksty :D

ocenił(a) serial na 9
martakamyk13

No ,jest bardzo barwną postacią i nadaje wątki komedi w serialu

ocenił(a) serial na 6
Ariva55

To prawda... Bez Kenzi ten serial nie miałby prawa bycia... Jest nudny... Mimo, iż jestem fanką sukkubów, więc to normalne, że sięgnęłam po ten serial, ale średnio podoba mi się... Gdyby nie Kenzi, nie oglądałabym...

ocenił(a) serial na 7
aleera89

Taak, Kenzi jest jedynym powodem dla którego oglądam ten serial. Uwielbiam jej szaloną osobowość i styl bycia.
Podobał mi się moment, kiedy zjadła zupe ze stopy. "Czesto wkładam sobie stope do buzi, ale zawsze to jest moja stopa!" Bosko xD
no i jako cyganka tez mi się podobała. I wogóle, uwielbiam, kiedy mówi z rosyjskim akcentem
Kenzi jest boska i tyle. Ciesze sie, że nie tylko ja tak myślę :)

Ariva55

Aktorka, która gra Chloe King grała wcześniej też 100% sukuba w The Gates, całkiem fajny, ale nakręcono tylko jeden sezon.

ocenił(a) serial na 7
Ariva55

Sprawdź jeszcze "Anioła ciemności" (Angel), nie mylić z "Mrocznym Aniołem" (Dark Angel) - nie wiem, czy o takie podobieństwo Ci chodziło. Ja ten serial uwielbiam, jego twórcy też mają poczucie humoru, no i miał sporo sezonów.

ocenił(a) serial na 9
yrrah

Dzięki, ale już cię wyprzedziłam obejrzałam Angel i też Dark Angel. I the gates zresztą też, ale dzięki :D

ocenił(a) serial na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones