PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Napisy 2 sezon

ocenił(a) serial na 10

Czy mógłby ktoś byc tak miły i przetłumaczyc 2 pierwsze odcinki 2 sezonu i tłumaczyc kolejne w przyszłości?? Bo bardzo chcialabym oglądac ten serial, pierwszy sezon widziałam. Niestety moja znajomosc j.angielskiego jest zbyt szkolna, żeby zrozumiec wszystkie kwestie.. ;) Myśle, że nie tylko ja byłabym wdzięczna ale i większośc osób takiemu ofiarodawcy :D Błagam ! :)

elciasek4

Tłumaczy już ktoś 1 odcinek, stan tłumaczenia można sprawdzić na napisach24. Jeżeli nie będzie nikogo komu chciałoby się drugi i dalej, ewentualnie mógłbym kilka przetłumaczyć.

ocenił(a) serial na 10
MasmiX_1

byłabym wdzięczna :D :)))

ocenił(a) serial na 7
elciasek4

Ja też:)

ocenił(a) serial na 10
Olggx33

a jednak nikt nie chce tłumaczyc tego sezonu... a szkoda.... no cóż :( pozostaje tylko nadzieja... a swoją drogą, bardzo dziwne... ten serial jest świetny !

ocenił(a) serial na 7
elciasek4

Ok. Pierwszy odcinek ktoś przetłumaczył (chwała mu za to). Ktoś chętny przetłumaczyć drugi?

ocenił(a) serial na 7
Olggx33

Dołączam się do prośby o tłumaczenie.

xxforumowiczxx

Było by super gdyby ktoś przetłumaczył. Dlatego dołączam się do tej prośby :D

ocenił(a) serial na 4
yogobelle

No, ludzie miejcie litość :) Niestety nie mam zdolności językowych i oglądanie w oryginale odpada, błagam niech ktoś tłumaczy...

Greina

To strasznie irytujące. Są dwaodcinki do oglądnięcia ale nie ma napisów. ;(( Łączmy się w bólu.

ocenił(a) serial na 10
yogobelle

hehe dzieki za przetlumaczenie ;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones