PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 285
ocen
7,2 10 1 5285
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Jest szansa że dziś pojawią się napisy do najnowszego odcinka ?

ocenił(a) serial na 8
filmy25

Jest szansa! A przynajmniej powinny pojawić się napisy, bo np na kinomaniaku data przy odcinku jest dzisiejsza! (11.11.13). Także czekamy z niecierpliwością ; )

phoebe241995

Mam nadzieję , że będą dziś ale na chwile obecną jeszcze niema

ocenił(a) serial na 8
filmy25

A gdzie można obejrzeć odcinek?? Bo na kinomaniaku jeszcze nie ma??

ostraa

Po angielsku na ii tv po polsku jeszcze niema

filmy25

i raczej dziś nie będzie

filmy25

Jest jakieś nowe info w sprawie napisów ??

ocenił(a) serial na 8
filmy25

na razie nie, co chwila sprawdzam na stronach online i nie tylko. Już nie to iryuje -,- Mimo iż znam angielski i jestem średnio zaawansowana, to jednak nie jestem w stanie zrozumieć dosłownie, co mówią. Wolę się zagłębić. W każdym razie jak zobaczę, że się pojawią, to dam znać.

phoebe241995

Dokładnie tak jak ja coś zrozumiem ale nie wszystko, dlatego czekam na napisy które mam nadzieję się pojawią

phoebe241995

Kolejny dzień i napisów niema :( . Na tłumaczenie sezonu 3 też było trzeba tyle czekać ?

ocenił(a) serial na 8
filmy25

Szczerze? Nie mam pojęcia. Zostałam wierną fanką Bo i pozostałych dopiero pod koniec wakacji i można powiedzieć, że "pochłonęlam" 3 sezony bardzo szybko, więc nie miałam problemu z czekaniem. Ale teraz jest okropnie długo! A przecież serial nie ma tak niewielu fanów : (

phoebe241995

Kiedyś tłumaczenie trwało szybciej , czyżby teraz nie miał kto tłumaczyć .

ocenił(a) serial na 8
filmy25

wiesz, bardzo chętnie sama bym tłumaczyła, ale niestety jeszcze nie mam aż tak dobrych umiejętności, zwłaszcza ze słuchu.

phoebe241995

Szybciej Będzie 2 odcinek 4 sezonu niż napisy do pierwszego jak tak dalej pójdzie :(

ocenił(a) serial na 8
filmy25

Nooo! Bez sensu, ale my już nic nie zrobimy.

ocenił(a) serial na 9
phoebe241995

Napisy są już w 70% może będą jutro

Akstalis

To fajnie :) a na jakiej stronię można się będzie ich spodziewać ?

ocenił(a) serial na 9
filmy25

Nie wiem na jaką dodadzą pierw, może ii albo kinomaniak a postęp w tłumaczeniu można kontolować na jednej stronie

Akstalis

Na jakiej stronie ?

ocenił(a) serial na 9
Akstalis

Która grupa zajmuje się tłumaczeniem napisów? gdzie ich szukać?

hearbeats_hurt

Tłumaczy Kadet Ja`Wu. Postęp w tłumaczeniu można sprawdzić na napisy 24 pl
Poprzednio tłumaczenie też trwało tyle czasu, czyli mniej więcej około tygodnia po premierze każdego odcinka ;)


ocenił(a) serial na 9
Derisor

dzięki za odpowiedź! :) Pamiętam, że tłumaczenie lost girl było stosunkowo długie, ale to nic, jest nadzieja ze się przymuszę do oglądania po angielsku xD

hearbeats_hurt

są!!!!! już są napisy!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones