PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 285
ocen
7,2 10 1 5285
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Ten odcinek mnie rozwalił. Kenzi w ciele Dysona - genialna (czy też raczej genialny, oklaski
dla Holden-Rieda)! Dowiedzieliśmy się też czegoś o małej dziewczynce - Nain Rouge, która
pojawiała się przed Bo. A także wizja dotycząca Tricka. Zapowiada się ciekawie! Na pewno
jeden z najlepszych epizodów.

ocenił(a) serial na 8
martusia565

Muszę przynzać rację, ze odcinek świetny. Szkoda, że na razie dostępny tylko w wersji ENG. A może ma ktoś dostęp do polskich napisów?

ocenił(a) serial na 7
Em29

Rozwalił mnie ten odcinek :D Holden - Ried był genialny, po prostu przegenialny jako Kenzi :D

ocenił(a) serial na 10
alex36

Też podobał mi się ten odcinek, aczkolwiek wolałabym, aby kenzi była w ciele Halego, Hale w ciele Kenzi ^__^

BTW;
1. Kiedy wychodzą kolejne odcinki Lost Girl, w jakich odstępach czasu?
2. Czy ktoś może się orientuje kiedy będą napisy do 10 odcinka? --- Dzięki wielkie dla wszystkich tłumaczów ;* ;D
3. Patrzyłam tutaj, na filmwebie, że ten sezon będzie miał aż 22 odcinki. To prawda? ;DD
4. aj, sorry, zrobiłam mały off topic ;P

ocenił(a) serial na 10
Annabell.

1. Odcinki są co niedziele - będzie przerwa świąteczna - potem wznowienie od 8 stycznia
2. Nie mam pojęcia :/
3. Tak rozszerzyli sezon z 13 do 22 epów, co ma i dobre i złe strony
4. No problemo ;)

ocenił(a) serial na 7
LukC

Ja jestem zadowolona, że Kenzi była w ciele Dysona. Przynajmniej zabawnie było :D

Jak dla mnie to świetna wiadomość, że przedłużyli sezon do 22 epów :D A co do napisów do 10 odcinka, to już są ;)

ocenił(a) serial na 6
alex36

Czyli drugi sezon będzie miał 22 odcinki, a nie kilkanaście? Wiadomo już coś odnośnie 3 sezonu?

ocenił(a) serial na 9
emilka_12_12

mam w ulubionych Lost Girl na Facebook'u i tam ostatnio zauważyłam wpis "The Showcase Blog : The Succubus Stays: Lost Girl Renewed for Season 3"
W wolnym tłumaczeniu znaczy to, że na blogu programu pokazującego serial oddano wzmiankę, ze Lost Girl zostaje w ramówce!! xD

ocenił(a) serial na 8
Annabell.

BTW
1. Czy Dyson i Bo będą znowu razem ? Jestem na pierwszym odcinku drugiej serii. Czy może ktoś powiedzieć co się z nimi stanie, czy Dyson znowu pokocha Bo? Błagam powiedzcie !!!1

użytkownik usunięty
paula_roman14

SPOILER

Póki co wciąż nie są razem. Sytuacja z pierwszego odcinka się raczej nie zmieniła.

ocenił(a) serial na 8

Wielkie dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones