PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

czy ktoś wie, jak nazywa się muzyka z końca odcinka? Bardzo mi się podoba, niestety nigdzie nie moge jej zlokalizować:-( Z góry dzięki za odpowiedź :-)

ocenił(a) serial na 7
Kim4

To jest chyba inna wersja wykonania Johnny Hollow "Aegis"... ale nie jestem pewna ;)

_AGENT_NSA_

TAK! dzięki! A może wiesz czyj kawałek leci zawsze na końcu poprzednich odcinków ?

ocenił(a) serial na 7
Kim4

Hmm... nie mam pojęcia - też szukałam. Będę szukać dalej... jeśli znajdę - dam znać ;)

ocenił(a) serial na 7
_AGENT_NSA_

A jeśli mogę zapytać? Jak oglądałeś ten odcinek? Z polskimi napisami, czy bez? Bo jeśli z napisami, to gdzie mogę je znaleźć?

ocenił(a) serial na 7
alex36

Jak już to... "oglądałaś" ;) Powyżej stosuję rodzaj żeński... Oczywiście, że oglądałam wersję bez napisów w jęz. ang. bo na napisy nie ma co liczyć ;) przynajmniej na razie... To oczekiwanie na napisy jest okropne...

ocenił(a) serial na 7
_AGENT_NSA_

Przepraszam za pomyłkę ;)
Ja próbowałam oglądać z angielskimi napisami, co prawda dało się coś zrozumieć, ale tak mnie to frustrowało, że się wkurzyłam i wyłączyłam w połowie odcinka xD Chyba sobie poczekam aż skończą ten sezon, i jak będą wtedy wszystkie napisy to po prostu wszystko oglądnę za jednym zamachem.

alex36

z napisami ang. zawsze to coś kiedy nie ma tłumaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones