PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 282
oceny
7,2 10 1 5282
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Heeeej :D

Mam pytanie? czy ten serial nakręcony jest w oparciu, albo na podstawie jakiejś książki??

Widzicie słyszałam że seria "Melancholia Sukuba" Richelle Mead, ma być nakręcona jako serial, a kiedy w wpisuje w google informację, wyskakują mi strony o tym serialu.
Postacie i opisy się nie zgadzają, wiec to na pewno, inna historia :)

Tak z ciekawości pytam, czy Lost Girl, nie została najpierw opublikowane jako książka ??

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Z tego co wiem to 'Lost Girl' nie jest ekranizacją żadnej książki, ale autorka serialu czerpała inspiracje z różnych źródeł (folklor i mitologia interesowały ją od czasu studiów), więc może i jakieś wpływy "Melancholii Sukuba" w serialu się pojawiają ;)

Neo84

Też próbuję dociec jaki to serial kręcony jest na podstawie książek Mead. Ale to zdecydowanie nie ten:)
http://nesira.bloog.pl

Nesira

jakby ktoś wiedział jaki tytuł ma nosić serial ( nie wiem czy już wyszedł w ogóle) to proszę, niech napisze tudzież jakiekolwiek namiary będę wdzięczna ;]

rin00

Na odwrocie każdej z książek Mead jest napisane, że " cykl przygód Georginy Kincaid wydawany w kilku krajach i filmowany przez wytwórnie FOX TV"
"Filmowany" a więc, jeszcze nie zakończony... ale to i tak biednie, że nic nie słychać na temat tego serialu ....

Cpt_Pchelka

albo filmu.. bo nie jest powiedziane dokładnie w jaki sposób zostanie zekranizowany ten cykl

ocenił(a) serial na 6
Cpt_Pchelka

Jestem wielką fanką cyklu sukkuba Richelle Mead i wiem, że LG na 100000% nie jest w oparciu o ten cykl. Obejrzałam narazie 1 odc, ale już wiem, że to nie to. Po pierwsze nie pasuje, po 2 czytałam trochę na ten temat. Cykl Georgie nie zaczął być nawet filmowany. Co więcej, nie ma nawet obsady :D Jak narazie Mead sprzedała tylko prawa do nakręcenia, więc może być nawet nie nakręcony, ale czekam już teraz na cykl o Georgie, który sorry, ale moim zdaniem będzie lepszy niż LG, bo po prostu jestem meeeega fanką Georgie :P Polecam baaardzo gorąco książki Mead.

aleera89

LG to SZIT XD XD XD heheh
Tak, ja też zauważyłam, że to nie to po obejrzeniu pierwszego odcinka, ale upewniałam się,
bo kto wiem , może historia wkroczyłaby dopiero na właściwie, lekko zmienione tory, jak to z serialami bywa :0 Ale nieeee .... niestety LG nie dorasta historii Mead do pięt :)

ocenił(a) serial na 6
Cpt_Pchelka

oglądam, bo ściągnęłam kilka odc i czekam na dalsze odc fringe, więc tak sobie wieczorami oglądam, ale nie wciąga... niektóre rzeczy mnie po prostu rozwalają, nie ma zaskoczenia, jest takie... ehh... Jak zobaczyłam, że serial o sukkubie to się ucieszyłam, a tu kicha...

ocenił(a) serial na 7
aleera89

Być może serial do najlepszych nie należy, ale zły nie jest. W sumie główna aktorka mogłaby nawet zagrać Georginę;) również czekam na ekranizację przygód naszego sukkuba;D co do Richelle Mead mogliby się wziąć też za "Akademię Wampirów".

Cpt_Pchelka

To wyszedł już ten serial?

filazaf

Też jestem ciekawa? Prawa sprzedane lata temu i co? Ekranizacja Akademii wampirów wyszła kijowo, może chociaż sukkub się udałby...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones