PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5,3 tys. ocen
7,2 10 1 5311
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Czy jest już ten odcinek z polskimi napisami gdzieś ?

filmy25

Podbijam. Odcinek był wyemitowany 2 stycznia, a napisów dalej nie ma :( Mogę oglądać bez, ale nie rozumiem wszystkiego.

pannna

Jutro kolejny odcinek a jeszcze pierwszy nie jest przetłumaczony :(

filmy25

Napisy już są.

ocenił(a) serial na 6
filmy25

Nie chcę być złośliwa, ale serio lepiej nauczyć się oglądać bez. Ja już się nie bawię w napisy, zwłaszcza w lost girl, gdzie język jest prosty. Gorzej np z Chirurgami, aczkolwiek i ich oglądam bez napisów. Czekać tygodniami na napisy, żeby obejrzeć odc?

ocenił(a) serial na 7
aleera89

zgadzam się, LG bardzo łatwo ogląda się bez napisów. Spoko, mogę nie zrozumieć nazw nimf itd. ale to nie jest aż tak istotne. Zawsze potem można wrócić do odcinka z napisami.
Co do samych napisów - nie wiem jak długo oglądacie ale od dawna było tak, że na napisy trzeba było czekać ok tygodnia. zwykle wychodzą przed nowym odcinkiem, czasem dzień wcześniej (sobota)

ocenił(a) serial na 6
kusiowa

Bo LG wychodzi w poniedziałek - dzień pracy i ciężko przetłumaczyć. Taki Fringe wychodzi w sobotę, więc co za problem tym co nie uczą się i nie pracują usiąść i przetłumaczyć... Po prostu ja np oglądam seriale bez napisów od dobrych kilku lat i już nie potrzebuję ich. Mój angielski w wielkiej mierze to zasługa oglądania seriali i filmów bez napisów... I oczywiścia grania z obcokrajowcami :)

ocenił(a) serial na 10
aleera89

Ano z oglądania tv i grania online można lepiej ang się nauczyć niż w szkołach i to nie żart ;)

ocenił(a) serial na 9
filmy25

odc 1 i 3 dostępny już z napisami na kinomaniaku. Odcinek 2 z napisami jest na NowVideo ;)