PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

Wybór stron.

ocenił(a) serial na 7

SPoleRy



Bo niby wybrała ostatnio stronę. Co to oznacza w praktyce? Nie ogarniam.

spines

Bo nigdy nie opowiadała się po żadnej ze stron. Ani jasnych fea, ani ciemnych, była neutralna.
Teraz wybrała nieświadomie, ze nalezy do ciemnych, w sumie nie wiem jak to się stało, jakoś słabo śledziłam ostatnie odcinki. Prawdopodobnie przez wybory jakich dokonała?
W praktyce oznacza to, ze jest teraz podległa Morrigan'ie i musi się z nimi zadawać, ale co więcej to niewiadomo, będzie trzeba oglądać :)

ocenił(a) serial na 7
Freya_666

To znaczy że nie może dać Daysonowi? :P

spines

Trywialnie mowiąc - tak, nie może mu dać :)

Freya_666

Ale chyba będzie mogła dać Lauren ;), przynajmniej tak wnioskuję z promo 4x05. Wydaje mi się, że Morrigan ma teraz Lauren w garści.

robbinss

Co tam Lauren.
TAMSIN ! :D

ocenił(a) serial na 9
Freya_666

DOKŁADNIE!!!

ocenił(a) serial na 6
hearbeats_hurt

No w końcu Tamzin dorosła - teraz tylko pamięć musi jej wrócić:) A Dyson niech się Kanzi zajmie i będzie spokój.

ocenił(a) serial na 7
Freya_666

Zgadzam się. Nie mogą patrzeć na Loren. Nie widziałam w życiu równie anty seksualnej kobiety. Blah

Tamsin baardzo pasuje do Bo.

spines

Lauren nie jest az tak zła, ma cos w sobie, ale ostatnio jej zachowanie zaczęło mnie denerwowac.
A Tamsin to jest inna bajka ahhhhh
Dyson - Kenzi
Lauren - Crystal
Bo - Tamsin

Było by pięknie :)
Teraz tylko czekać aż Tamsin odzyska pamięć

ocenił(a) serial na 7
Freya_666

Nom. Mam nadzieję, że odzyska "jaja". Uwielbiam tę postać Szczeżęto byłam pewna, że po tym jak walkiria powiedizała, ze nigdy lepszej osoby nie spotkała, to będą razem, Do tego jej czi smakuje jak promyk słońca.

spines

Dokładnie, aczkolwiek czytałam juz kilka wypowiedzi, gdzie ludzie piszą, ze mało możliwy jest związek Bo i Tamsin od kiedy Tamsin jest pod ich opieką, mówią, ze to zachacza o kazirodztwo ^^

ocenił(a) serial na 7
Freya_666

łee. Morgan Freeman dyma własną wnuczkę, ale też adoptowaną :P

ocenił(a) serial na 9
spines

Zgadzam się Lauren jest kompletnie niekompatybilna seksualnie z kimkolwiem z obsady. Więcej Kseni, to jest prawdziwa gwiazda serialu i obiekt największego pożądania widzów :D

Freya_666

Też się zastanawiam, jak to się stało, że nieświadomie wybrała Mrocznych, pewnie to jej ostatnie wybory wpłynęły na to, może dlatego, że stanęła po stronie Tamsin? Niby Dawson jest światłym, ale jego chyba nie kocha aktualnie, a wcześniej była z Lauren, która jest człowiekiem, więc dotąd jeszcze nie miała jak wybrać strony, bo jak była z Dawson to jeszcze nie była gotowa na wybranie strony (chyba najpierw musiała przejść testy takie jak nifmfy dojrzewające itd.). .

Pewnie i tak zignoruje zasady, więc nie zmieni się za bardzo, jeśli chodzi o jej niezależność ^^

ocenił(a) serial na 6
spines

To krew za nią wybrała/ Pewnie chodzi o ten czas który przebywała w "pociągu" i kwestie jej Ojca "Podróżnika", który jest po stronie zła.

ocenił(a) serial na 5
kam_84

Ale kim jest jej ojciec? Chyba jakimś super potężnym mrocznym wzbudzającym strach i owianym mgłą tajemnicy.
Postać Bo, jak dla mnie stała się troszkę arogancka i zarozumiała, może to wpływ mrocznej krwi?

FuX_08

Może, ale np. rodzice jej matki byli Światłymi, więc chyba tego akurat się nie dziedziczy. Moze po prostu za duzo czasu spedziła z Mrocznymi (np. w tym pociągu), groziła innym ("jeśli skrzywdzisz moje współlokatorki to zabiję cię), przez co uznano, że nieświadomie przeszla na ich stronę, bo chyba podczas testów dojrzewania (nie pamietam, jak to sie nazywalo, ale Dyson musiał iść z nią i potem ją wyciągnąć z świata iluzji czy jawy) coś w niej się zmieniło i może w niej to się budziło, jak groziła innym, tzn. sama sprowokowała siebie, żeby isć w stronę Mroku xD

Ale i tak mi coś tu nie gra, bo Światli też chyba mogą grozić innym, zabijać itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones