PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}
7,2 5 282
oceny
7,2 10 1 5282
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość
ocenił(a) serial na 10
ixxert

Dziękuje za twój wnikliwy i rozbudowany komentarz. Na pewno wezmę go pod uwagę ;)

ocenił(a) serial na 9
NEOSPAM

ixxert widzę czujesz się pokrzywdzony, rozumiemy to.., ale może wniesiesz coś jeszcze do swojej wypowiedzi

oallaa13

ja wniosę . Jedyną dobrą postacią w serialu jest Kenzi ( Ksenia Solo)
Reszta aktorów pluje w twarz "grze aktorskiej"
Watki są takie... naciągane.
Sukkubowość głównej bohaterki, mało sukkubowa

Zresztą trzeba zobaczyć to samemu i ocenić .
Tak jakby czegoś brakowało...
Kolejny zbijacz kasy. Nie sądzę że długo się utrzyma...

ocenił(a) serial na 8
Cpt_Pchelka

ja tam za bardzo na sukkubach się nie znam jacy oni powinni być ale serial bardzo mi się podoba...

ocenił(a) serial na 8
Cpt_Pchelka

Kenzi moim zdaniem gra na tym samym poziomie co reszta czyli poprawnym.

ocenił(a) serial na 7
NEOSPAM

ale faktycznie ten serial to chała, obejrzałem 4 sezony i śmiało mogę wydać opinię i popieram - chała.

ocenił(a) serial na 1
ixxert

Widziałem jeden odcinek dzisiaj i tylko jeden z racji tego ze (moja osobista opina) nie da sie tego serialu odc wiecej przełknąc, ryje beret lepiej niz ruski spyrol, jestem fanem wszelakiej masci fantasy,Sci-Fi itp. Nie rozumiem jak takiemu gniotowi mozna dac ocene 10 masakra!!!!

light18

Ja bym pilota opisała jednym słowem śpiewająco: nuudaaa...! Nie dałam mu szansy i wyłączyłam w połowie :(

ocenił(a) serial na 1
Lilithka

Zgadzam się, wiem ze może to nie dobre podejście z mojej strony i nie powinno się oceniać serialu jakiegokolwiek tylko po obejrzeniu jednego odcinka, ale nie mogłem przejść obojętnie (sorry :P) po prostu nie mogę się zmusić do oglądania czegoś takiego, za takie seriale powinni karać śmiercią hehe :D

ocenił(a) serial na 7
ixxert

Byłoby miło, gdybyś rozwinął swoją wypowiedź, bo wydaje się ona mało inteligentna, mimo wszystko. Od siebie dodam, że nie jest to serial wysokich lotów, ale enjoyment jest dość konkretny i chałą bym tej produkcji nie nazwała. Jest humor i to na całkiem dobrym poziomie, miejscami pojawia się swoisty dramat, wszystko otacza romans, a w dodatku macie akcję i troszkę dopalacza do wiedzy nt. mitologii. Dość wybuchowe połączenie, ale wyszedł z tego twór w całkiem niezłym stylu.

ShakalakaxD


light18 | 29 paź 8:22 wszystko co trzeba napisał..... ;)
Niestety nie mam nic więcej inteligentnego do pisania na temat tego mało inteligentnego serialu.
Kilka laty temu obejrzałem pilota i na tym koniec. W tym roku też znowu trafiłem przypadkiem na ten serial, nie pamiętając co to za arydzieło i znowu się skończyło tylko na przemęczonym pilocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones