PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

kto został najlepszą parą z serialu?! raczej nie Bo i Dyson... scenarzyści ostro przeginają. robią na
złość widzom? o co tu chodzi? jestem wściekła i nie wiem czy jeszcze chcę oglądać Lost Girl...
chociaż przypuszczam, że będę to robić z nadzieją, że zobaczę wspaniałą Zoie Palmer jako Lauren

ocenił(a) serial na 9
SatineNic

Nie rozumiem o co Ci chodzi... ;p

ocenił(a) serial na 10
SatineNic

Uważam, że ostatni ep będzie można oceniać po końcu sezonu. Jakiś głębszy plan w tym musi być, inaczej uczynili z Bo kandydatkę do najgorszej dziewczyny w historii tv, a Dysona na największego dupka ever! :P

ocenił(a) serial na 6
Neo84

No ale może ktoś wyjaśnić o co chodzi, bo trochę nie w temacie jestem. Przecież w ostatnim odcinku nie wydarzyło się nic istotnego czy tragicznego tylko Bo się w końcu dowiedziała, że Dyson znowu ją kocha i tyle...

EyeMaze

mina Lauren na końcu oraz zachowanie Bo. dziękuję

SatineNic

No właśnie to by było na tyle dla fanów Doccubus, a jak jeszcze wyjdzie, że Lauren wiedziała czym Dyson ryzykował to już będzie po wszystkim. A na pewno pani doktor zgłębiła tajemnicę Wzejścia.

ocenił(a) serial na 9
robbinss

Ale czy aby Lauren nie wiedziała czym to grozi?

ocenił(a) serial na 9
SatineNic

Nie przepadam za Lauren po tym co zrobiła z Bo i swoją byłą. Zdecydowanie czekam na to aż wreszcie Bo zejdzie się z Dysonem i tak jak było na początku będą leczyć się w dal :P

ocenił(a) serial na 9
regis8888

Też nie lubię Lauren przez to co zrobiła Bo.... Jak mogła ją tak okłamać! Niby Nadia była w śpiączce, ale nadal dlaczego nie powiedziała o niej wcześniej. Też do tej pory byłam w Bo&Dyson team ale teraz przez valkubus mam sprany mózg i sama nie wiem czego chce... Czy Dyson czy Tamsin... xD

hearbeats_hurt

a ja będę za Lauren do końca... może i na początku była jaka była, ale ta postać przez 3 sezony rozwinęła się najbardziej. Poza tym nie wiem czy jest jakiś lepszy aktor od Zoie Palmer w tym serialu. mogliby Ją odsadzić w jakimś porządnym filmie, bo ta kobieta ma możliwości.

SatineNic

obsadzić miało być...

SatineNic

Jak na lekki odmóżdżający serial stanowczo za dużo myślę na jego temat, dziś śniła mi się Zoie Palmer ;)))

robbinss

mi się śni cały czas... :D

ocenił(a) serial na 9
SatineNic

Hahaha! xD

ocenił(a) serial na 8
robbinss

mi też się ostatnio śniła. Na dodatek była moją dziewczyną w tym śnie : ))

phoebe241995

Witamy w klubie ;))

SatineNic

Serial byłby świetny gdyby nie te lesbijskie wątki,to mnie odrzuca

ocenił(a) serial na 5
brgoss

A mnie nudzi więc przewijam :D

ocenił(a) serial na 9
hearbeats_hurt

A może Lauren & Dyson ? Tak na chwilę chociaż? Troszkę smaczku by to dodało :D Ja tam jestem za Ksenią generalnie :D

regis8888

Łeeeeee, fuj, ohyda!!!!!!!! :0

ocenił(a) serial na 9
robbinss

Lauren i Dyson. FUJ! DOKŁADNIE!

hearbeats_hurt

Lauren i Dyson...OMG. never!

regis8888

O nie! Tylko nie to. Oni w ogóle nie pasowaliby do siebie. Już prędzej widziałabym go z Tamsin.

ocenił(a) serial na 7
regis8888

To by było chyba najbardziej toksyczne połączenie w tym wszystkim. :D

ocenił(a) serial na 9
regis8888

W końcu ktoś pisze rozsądnie (moja subiektywna opinia) ;) Wkurza mnie ta cała Lauren ;) Bo i Dyson to jest to, chociaż Kenzi i Hale to moja wymarzona para ;)

ocenił(a) serial na 8
SzczwanaBestia

A tam! Ja jestem za Doccubus! I Team Lauren! <3
Mam nadzieję, że będą razem jeszcze!

ocenił(a) serial na 7
phoebe241995

A ja mam nadzieję , że Bo będzie z Tamsin <3 Między nimi jest chemia jakiej nie ma między Bo i Lauren , ale to moje zdanie :)

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Haha, no tak, nimi też bym nie pogardziła. Nie wiem, czy widzieliście zwiastun finału. Zdaje się, że ktoś z obsady nam umrze. Szczerze? Jestem tym wielce zasmucona i zawiedziona. Chociaż... może nie ma się co nastawiać, bo już nie raz twórcy robili widzów w konia ; )

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Haha, no tak, nimi też bym nie pogardziła. Nie wiem, czy widzieliście zwiastun finału. Zdaje się, że ktoś z obsady nam umrze. Szczerze? Jestem tym wielce zasmucona i zawiedziona. Chociaż... może nie ma się co nastawiać, bo już nie raz twórcy robili widzów w konia ; )

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Haha, no tak, nimi też bym nie pogardziła. Nie wiem, czy widzieliście zwiastun finału. Zdaje się, że ktoś z obsady nam umrze. Szczerze? Jestem tym wielce zasmucona i zawiedziona. Chociaż... może nie ma się co nastawiać, bo już nie raz twórcy robili widzów w konia ; )

phoebe241995

A gdzie można takowy zwiastun zobaczyć?
Wydaje mi się, że to właśnie Tamsin zginie...

ocenił(a) serial na 8
Freya_666

Wiesz co, nie wiem dokładnie. Wejdź w youtube i wpisz po prostu "The Wanderer, final 4 season" i Ci może wyskoczy. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
Freya_666

Jakby to Tamsin uśmiercili to bym się wkurzyła . Zrobili by nam na złość bo przecież już raz Tamsin zgineła XD i dopiero co powróciła c;

neuutralna

Chyba chodzi o to:

http://www.youtube.com/watch?v=TpZX3a0lGwI

Ja myślę, że nikt z obsady nie umrze. Bo pewnie odwiedza grób kogoś z rodziny, albo grób tego chłopaka, który był jej pierwszą ofiarą.
Siemka ;)

ocenił(a) serial na 7
robbinss

Też tak myślę :) Dzięki za link c;

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Chyba też zaczynam tak myśleć.. jestem w sumie rozdarta. Lewiatan powiedziała Bo, że ktoś, kogo kocha umrze, ale z drugiej strony twórcy seriali lubią się drażnić z widzami, robiąc takie trailery. Sama już nie wiem :X

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Chyba też zaczynam tak myśleć.. jestem w sumie rozdarta. Lewiatan powiedziała Bo, że ktoś, kogo kocha umrze, ale z drugiej strony twórcy seriali lubią się drażnić z widzami, robiąc takie trailery. Sama już nie wiem :X

ocenił(a) serial na 7
phoebe241995

Widziałaś ten nowy odcinek ? bo ja czekam na tłumaczenie ..:c żeby wszystko zrozumieć dobrze .
Jak myślisz dlaczego po tym jak Tamsin przez przypadek dotknęła krwi Trick'a na tej księdze nagle zaczęło się coś dziać? c:

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Nie mam pojęcia. Napisów jeszcze nie ma. Ogólnie mało osób z Polski musi to oglądać, skoro ludzie tak wolno tłumaczą, niestety : (
Znam angielski, ale do oglądania bez żadnych napisów daleko mi. Jakby były angielskie to jeszcze, no ale tak.. nic, musimy czekać :)

ocenił(a) serial na 7
phoebe241995

dokładnie, mam tak samo , jeszcze te nazwy w tym serialu, nie zawsze wiadomo o co chodzi bez napisów :) Przykuły mojej uwadze słowa wypowiedziane przez tą kobietę jak Bo uciekając przed tymi ludzi "wniknęła w ten grobowiec" czy co to tam było . No i ta kobieta gdy Bo już była pod ziemią wypowiedziała te same słowa co Tamsin do Bo wtedy w tej scenie w wannie. Your heart is both strong and gentel " "Your eyes .." czy jakoś tak :)

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Nawet tego nie pamiętam dokładnie. Ale wiesz co? Jak dla mnie w 4 sezonie za mało Kenzi!

ocenił(a) serial na 7
phoebe241995

Właśnie ! Ona jest cudowna, zawsze mnie rozśmiesza c: Trzeba przyznać, że bez niej Lost Girl nie było by takie dobre :D

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Dokładnie. Tęsknię za nią i za teamem "Bo/Kenzi" : <

ocenił(a) serial na 7
phoebe241995

za wolno tłumaczą odcinki :(

neuutralna

Czy tylko ja bym chciala żeby Bo była z Dysonem?

ocenił(a) serial na 7
rockcold

Ja na początku bardzo chciałam Dysona i Bo , ale gdy pojawiła się Tamsin zmieniłam zdanie :)

neuutralna

Ups, zonk
Pewnie powstanie z martwych, czekam na jej powrót w następnym sezonie

SatineNic

Tamsin i Bo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones