PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519329}

Zagubiona tożsamość

Lost Girl
7,2 5 284
oceny
7,2 10 1 5284
Zagubiona tożsamość
powrót do forum serialu Zagubiona tożsamość

hej, co sądzicie po obejrzeniu tego odcinka? ja czuje niedosyt.. w ogóle beznadzieja... jakaś....
po 1. Bo myśli pewnie, że Lauren się od niej odwróciła co jest beznadziejne... :/ ale ja wiedziałam, że tylko udaje z tym co powiedziała Bo, i pomoże Dysonowi... pewnie Dyson sprostuje innym sytuacje co do Lauren o ile wyjdzie cało z kraksy...
po 2. gdzie Lauren znikneła? może zrobi sobie przeszczep DNA (hahahaha)
po 3. co knuje matka Bo i czy naprawde nie mogla jej powiedziec kto jest jej ojcem?
po 4. ciekawe co zrobia z Morrigan.. ; i ciekawe co zrobi Kenzi..
po 5. kim do cholery jasnej jest ojciec Bo i czego od niej chce?! - muszę przyznać, że ta scena z kartą gdzie są 2 postaci była dobra.. tylko powinna się zmienić nazwa na liczbę mnogą hahahaha

KIEDY 4 sezon? (niech teraz Lauren uratuje Bo :D)

ocenił(a) serial na 6
meredith21

Hej mógłby ktoś mi streścić mniej więcej co się działo w tym odcinku , bo nie chce mi się na napisy czekać .

ocenił(a) serial na 10
meredith21

Ja tam wole żeby Tamsin uratowała Bo ;D

TammyTam

;p też ją lubię (jej komentarze) mam nadzieje, że się "odmłodzi" bo inaczej może sobie już kopać grób :(

ocenił(a) serial na 10
meredith21

Jeżeli Tamsin by umarła to wydaje mi się, że przerwałabym oglądanie Lost Girl, chociaż na początku wręcz jej nienawidziłam, ale potem się przekonałam do niej aż za bardzo ;D

meredith21

Nie mogę zebrać myśli po tym odcinku - wybaczcie chaos w wypowiedzi. To był jeden z tych finałów,który nie daje praktycznie żadnych odpowiedzi, a nasuwa coraz więcej pytań...
Wiedziałam,ze Bo nawróci Tamsin,ale z kolei nie spodziewałam się,że Dyson wrąbie Isaac'a - propsy :D
No i ważne, że w końcu wrócił Vex!

Słyszałam, że podobno jest szansa powrotu serialu już jesienią - jestem jak najbardziej za ;)

ocenił(a) serial na 10
meredith21

Przeciętny odcinek. Druga połowa sezonu była marna. Finał był o Tamsin, a nie Bo, podobnie jak wcześniej 'The dawning' było o Dysonie a nie Bo. W ogóle cały sezon 3 to wielki zawód. Wszystkie świetne zapowiedzi przed rozpoczęciem sezonu były tylko zajawką i nic się z nich nie urodziło! Live Evil taaaa jasne :/

meredith21

Mam mętlik w głowie i mnóstwo pytań. Zakończenie 3-go sezonu jest całkiem inne od zakończeń poprzednich, ale to chyba dobrze, bo teraz czekam z niecierpliwością co będzie dalej. Wreszcie doczekałam się powrotu Vexa, ale obawiam się o przyszłość Lauren.

robbinss

tez się ciesze, że Vex wrócił, no i nieźle przemyślał to Hale (żeby z Vexa zrobić infiltratora) ... mam nadzieje, że Lauren umocni swoją pozycję w serialu (i przy Bo), i jeszcze jedno: w ostatnich odc serialu brakowało mi humoru Kenzi (jej komentarzy itp) i oby powróciło to w 4 sezonie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
meredith21

Ja też jestem niesamowicie zawiedziona finałowym odcinkiem. Cały 3 sezon bardzo mi się podobał, ale ten ostatni odcinek był kiepski. Nie był wystarczająco dobry na finał... :/

meredith21

Jedna rzecz nie daje mi spokoju. Mianowicie podczas rozmowy Bo z Lauren (Karen) ta druga powiedziała, że "ma okazję się pozbyć jedynego mężczyzny, który stoi jej na drodze" - no i nic Bo nie zrobiła. Ok. kocha mocno Lauren i może aż tak nią trzepło, że nie mogła po tych słowach dojść do siebie - może i tak, ale nadal jestem zaskoczona jej bezczynnością wobec Dysona w tej sysuacji, bo chyba zdawała sobie sprawę, że Dyson może nie wyjść cały z tej operacji.
P.S. Dla mnie to jeden z lepszych odcinków

ocenił(a) serial na 10
robbinss

Jeeeny, właśnie obejrzałam i czuję ogromny niedosyt. Strasznie zagmatwany ostatni odcinek, ale dobrze, bo teraz nie mogę się doczekać 4 sezonu! W sumie źle, bo nie wiem jak wytrzymam do końca roku -.- Mam nadzieje, że Lauren i Bo znowu będą razem i szczęśliwe <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones