3 odcinki
7,8 10 339
ocen
7,8 10 10339
5 643
chce zobaczyć
{"type":"film","id":370554,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Lost+Room-2006-370554/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Zagubiony pokój
  • użytkownik usunięty

SPOJLER:

Czy ktoś mi wyjaśni, dlaczego na końcu filmu w tym pokoju pojawiła się ta dziewczynka? Jak to się stało, że ona tak nagle się zmaterializowała. Nie, żeby jakoś to tak strasznie psuło całość, w końcu tyle rzeczy nie zostało wyjaśnionych, że można by to podczepić pod nową zdolność specjalną bohatera... no ale taki jakiś mi niesmak po tym pozostał.

• pojawiła się bo tak naprawdę była w innym pokoju, jest tam wzmianka w którymś chyba ostatnim odcinku że takich pokoi jest więcej chyba w różnych wymiarach, no i oczywiście miało znaczenie to iż jej ojciec stał się mieszkańcem tego pokoju

• typisb ocenił(a) ten serial na: 9

Joe stał się obiektem, był w jednym pokoju i we wszystkich równocześnie

• użytkownik usunięty- zbyt późno niestety, szkoda, że nie oznaczył tematu jako spojler, rozpieprzył mi (i innym) cały system -szkoda.

• Khaosth ocenił(a) ten serial na: 9

mastekvip Czyli pisane wielkimi literami słowo "spojler" na samym początku wypowiedzi nie jest wystarczającym ostrzeżeniem?

• Khaosth Zauważ, że jak oznaczysz temat jako spojler pozostaje on ukryty, po coś chyba ta opcja istnieje.

• Khaosth ocenił(a) ten serial na: 9

mastekvip Istnieje od sierpnia 2012. Temat został założony pół roku wcześniej.
    http://www.filmweb.pl/user/filmweb/blog/545104-Spoilery+-+no...

• Khaosth Ok, zwracam honor ;) fakt, nie ogarnąłem od kiedy istnieje opcja, next time zagłębię się bardziej w szczegóły.

• dimian ocenił(a) ten serial na: 8

mastekvip geniusz czytać komentarze przed obejrzeniem filmu.. to oczywiste że będą spoilery