PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 974
oceny
7,3 10 1 30974
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Przeczytałam że serial został zdjęty dość nagle, przez co fabuła nie została dokończona i
zastanawiam się, czy w ogóle jest sens zaczynać oglądanie. Bo wygląda na to, że może mi się
spodobać, ale nie mam zbytnio ochoty na powtórkę historii z Veronicą Mars :|

użytkownik usunięty
zabojczy_kocyk

Szczerze mówiąc mógłbym Ci podać niezłą listę argumentów za "obejrzeniem" Ghost Whisperer ale z autopsji wiem,że każdy odbiera serial w inny sposób. Jedynie co mogę Ci powiedzieć to,ze został zdjęty z anteny dość nagle, ale scenarzyści nie zdążyli widzom podać na tacy rozwinięcie wszystkich wątków (ogólny zarys historii zamyka się na V sezonie ale twórcy pozostawili sobie wtedy otwartą furtkę do dalszej kontynuacji).;)
Sam oglądam Veronicę Mars (na razie jestem na trzecim odcinku II sezonu i ciężko mi jest się zebrać do dalszego śledzenia losów Veronici. Nie przypadło mi do gustu,że znów kręci się w okół bogatych i wysoko sytuowanych. Wolę wersję Veronici z I sezonu, zadziorna i mająca w poważaniu opinie "elity" szkoły..).

ocenił(a) serial na 10

Czyli jak ogląda się ostatni odcinek 5 sezonu Zaklinaczki duchów to nie ma tak takiego finałowego zakończenia? ..

użytkownik usunięty
monisia130995

Jeśli oczekujesz wielkiego pożegnania z widzami (tak jak było w Internacie,Medium) to muszę Cię zmartwić ale tak nie wygląda finałowy odcinek. Ostatni odcinek V sezonu bardziej przypomina finał sezonu niż serialu (tak samo CBS wyświetlało promo z dopiskiem "a season finale" a nie "a series finale").

ocenił(a) serial na 4
zabojczy_kocyk

Złapałem się na pozytywne opinie na temat tego serialu, lecz po obejrzeniu siedmiu odcinków pierwszego sezonu schemat jest jeden - co docinek nowy duch takie flaki z olejem, miłość aż przesadnie wylewa się w każdym odcinku bla bla,. Chcecie naprawdę dobrego serialu to obejrzyjcie chociażby "Sześć Stóp Pod Ziemią".

ocenił(a) serial na 4
KyROS

I zapomniałem dodać oglądaliście może ten serial na kanale FOX ? z tą cudowną Panią lektor ....... masakra.

ocenił(a) serial na 8
KyROS

KyROS jak chcesz naprawdę się wciągnąć w ten serial to dopiero pod koniec 1 sezonu , serial polecam uwielbiam go a w każdym odcinku jest inny duch - jest pokazana inna historia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones