PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 975
ocen
7,3 10 1 30975
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Witam,
Czy ktoś z Was wie może, czy gdzieś można znaleźć odcinki Zaklinacza Dusz do kupienia na dvd?

kingus1230

Ja kupiłam sobie wszystkie trzy sezony na Allegro. W tym roku niestety znacznie podrożały :(

Ewcia78

Z polskim lektorem? Szukam wszystkich sezonow z polskim lektorem. Wie ktos, gdzie moge kupic, jesli wyszly.

Remiquez

Niestety ja mam DVD bez polskiego lektora i bez napisów. Kupiłam je kilka lat temu, Allegrowicz grzecznościowo sprowadził mi je z Wielkiej Brytanii. Stuprocentowej pewności nie mam ponieważ wszystkich miejsc nie sprawdziłam ale obawiam się, że niestety nie znajdziesz płyt z polskim lektorem lub napisami. Przejrzałam kilka aukcji oraz sklepów internetowych, są nawet płyty z napisami fińskimi, norweskimi - z polskimi brak.

użytkownik usunięty
Remiquez

Zgadzam się z Ewcia78 (toż to już tradycja) znalezienie wydania DVD opatrzone polską wersję językową graniczy z cudem ale wszystko jest możliwe;-) Ja tak samo jak Ewcia zakupiłem sobie oryginalny Box set (5 sezonów) z Amazon-u i przesyłka doszła do mnie w 2 dni ale to ze względu na to,że mieszkam teraz w Wielkiej Brytanii ale pamiętam,że jest sklep internetowy,który sprowadza filmy/książki z Anglii. Nie ukrywam,że przez tego dostawcy ceny są kolosalne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones