PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 975
ocen
7,3 10 1 30975
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Przyznam, że niestety nie miałam okazji obejrzeć I i większej połowy II sezonu. Nie zaciekawił
mnie zwiastun tego serialu zaserwowany na TVN 7. Myślałam, że będzie to kolejna nieudana
produkcja i postanowiłam omijać ją szerokim łukiem. Podczas emisji bodajże sezonu III
obejrzałam jeden z końcowych odcinków, przypadkowo włączyłam akurat telewizor i
wciągnęłam się, choć nie miałam zielonego pojęcia co oglądam (to była końcówka).
Postanowiłam poszukać w internecie i bum - Zaklinaczka Duchów. No i teraz jestem naprawdę
zauroczona. Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek obejrzę jakąś przyzwoitą produkcję o
medium.
Podoba mi się, że tutaj główna bohaterka nie jest sama. W większości filmach tego pokroju
bohaterowie z tym darem są odosobnieni, ich przyjaciele nie wiedzą jaką tajemnicę skrywają.
Tu jest zupełnie odwrotnie. Poza tym, no cóż... Jennifer Love Hewitt i David Conrad, nawet
Jamie Kennedy naprawdę przyciągają uwagę. Ich role są napisane niemalże perfekcyjnie.
Każdy epizod, każdy wątek jest przemyślany i to widać.

Z czystym sumieniem mogę dać 9/10 i dodać do ulubionych. No i powinnam nadrobić straty
związane z początkowymi sezonami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones