PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 975
ocen
7,3 10 1 30975
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Jestem już na końcu 4 sezonu, a ten prof. payne wyjechał na początku sezonu. Czy wróci jeszcze z tej misji ?

Meegusiaa

Nie.

użytkownik usunięty
Meegusiaa

Przykro mi ale niestety prof. Rick Payne nie wróci(nawet w 5 sezonie-na pewno by wtedy pomógł Melindzie)i na ekrany Ghost Whisperer(aktor zrezygnował z roli:( )-też mi go bardzo brakuje;(

ocenił(a) serial na 8

kurde. szkoda. ja jestem w połowie 3 sezonu i nie wyobrażam sobie serialu bez niego...:(

ocenił(a) serial na 8
zosza

Spokojnie. Moim Zdaniem Eli godnie zajmuje jego miejsce.

franticbald

jestem tego samego zdania, Eli to dobry następca.
choć trochę dziwi mnie, że od czasu wyjazdu Payne'a nikt nie wspomniał o nim słowem...

użytkownik usunięty
hania_e_j

Moją pogodniejszą wersją jest,że Rick wrócił na jakiś okres w tym wielkim skoku czasu (mógł przyjechać i pomóc Mel&JIm) ale musiał wrócić jak Aiden skończył 5 latka. Uważam również,że utrzymywali ze sobą kontakt,ale nie było tym wspomniane w serialu (jak w przypadku co się dzieję z Mamą Mel. W ciągu IV sezonu Beth jest wspominania co najwyżej cztery razy.);). Nie wiem czy komiks można dopuszczać do tej chronologii,ale Rick występuję jeszcze tak jakby przed I odcinkiem IV sezonu (Ghost Whisperer: The Haunted,gorąco polecam dwie serie komiksów,naprawdę wciągają).

ok, no ja się domyślam, że mogą utrzymywać kontakt, ale szkoda, że to nie jest wspomniane, bo wygląda to tak, jakby ta postać została zupełnie wymazana, a szkoda.

użytkownik usunięty
hania_e_j

W większości seriali jak postać przestanie integrować w świat,poczynania głównych bohaterów to rzadko do niej się wraca. Nie rozumiem do końca jaki sztab scenarzystów miał pobudki aby nie wspomnąć ani słowa o prof.Payn'e. Za pewne sądzili,że takie "wspomnienia" zniszczy klimat sezonu V. Poza tym nawet w świecie fikcyjnym, życie toczy się dalej.
Cały czas mam nadzieję,że jak podejmą się produkcji VI sezonu to aktor Jay Mohr zgodzi się na kreacje Rick'a ;d

ja też :))

ocenił(a) serial na 9
Meegusiaa

Szkoda, że Rick nie wróci w ostatnim sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones