PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 939
ocen
7,3 10 1 30939
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Szukam osób, które nadal interesują się tym serialem lub dopiero zaczęły...
Są takie osoby?

Liv4

jestem przy 3x09... czy Jim i Melinda po tym wszystkim są szczęśliwi ? uwielbiam ich jako parę i nie wyobrażam sobie serialu bez Jima.

ocenił(a) serial na 8
Leo_Wyatt

Są szczęśliwi:)

Liv4

super ;) dzięki ! rozumiem, że obejrzałaś cały serial. a jak 5 sezon i zakończenie ? podobało Ci się? :)

ocenił(a) serial na 8
Leo_Wyatt

Podoba mi się każdy sezon,choć nie bardzo wątek zamiany Jima...już pisałam poprzednio,kompletnie nie trafiony aktor.

Liv4

dzięki a jaki serial polecisz? :) i co obecnie oglądasz ?

ocenił(a) serial na 8
Leo_Wyatt

Wałkuje Archiwum x :)

ocenił(a) serial na 7
monisia130995

Ja :) Całkiem niedawno zaczęłam oglądać od 1. sezonu ( nawet teraz oglądam jego 11 odcinek) i z wielką przyjemnością podzielę się refleksjami :)

ocenił(a) serial na 7
monisia130995

Obejrzalem 1 i 2 sezon a potem na wyrywki. Dobrze, że każdy odcinek tworzy spójną całość bo bym się zapewne pogubił w fabule.

Mistrzu-1

ja obejrzałem 1, 2, i 3 sezon.. zabieram się od jakiegoś czasu za 4 :) ale wiem co wydarzy się potem i jakoś sobie tego wszystkiego nie potrafię wyobrazić, co nie zmienia faktu, że uwielbiam Melindę i Jima.. :)

monisia130995

Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek. Oglądałem serial nie tylko dla urody głównej bohaterki. :) Przypadł mi do gustu równie mocno jak i Medium z Patricią Arquette.

mgdevil

ja właśnie skończyłem oglądać 4 sezon :) uwielbiam ten serial :) a serialowa Melinda to piękna kobieta !

ocenił(a) serial na 6
monisia130995

polubiłam tę aktorkę dzięki temu serialowi,cieszę się że odcinki są różnorodne,chociaż szkoda żw uśmiercili jej męża.

monisia130995

Oglądam ten serial na TVN Fabuła. Znam go pod tytułem " Zaklinaczka duchów".

ocenił(a) serial na 10
marco03274

Ja tez ogladam na tvn fabula? Jak to z tym jimem to on w ciele tego sama lucasa? Bo ten sam inaczej wygladal .

Monalia

Dusza jej męża weszła w ciało kolesia który spowodował wypadek. Gdy patrzy w lustro to widzimy odbicie jej męża.

monisia130995

ja zaczynam :) wczoraj na tvn7 obejrzałam pierwszy odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
aneciulka

Ja obejrzałem dopiero ze cztery odcinki na tym samym kanale.

monisia130995

Wlasnie szukam jakiegos serialu, zeby obejrzec i zastanawiam sie nad tym. Lubie seriale i filmy o silach nadprzyrodzonych ale boje sie, ze w tym bedzie za duzo dramatu.

Snajper85AP

Jak dla mnie to bardzo fajny serial.Dramatu w sam raz.

marco03274

Wezme sie za ten serial. Wiekszosc moich ulubionych ma przestoj :P

ocenił(a) serial na 9
monisia130995

Ostatnio zainteresował mnie ten serial. Obejrzałem dopiero pierwszy odcinek na TVN 7 w niedzielę (w kolejności nie był to już pierwszy, gdyż nie oglądałem poprzednich kilku odcinków). Przypadł mi do gustu i z pewnością będę oglądał następne odcinki. Jeszcze go nie oceniłem. Jennifer Love Hewitt jest klasą dla siebie, ale i fabuła serialu jest dość ciekawa. Interesujące połączenie magii, życia pozagrobowego z kryminałem.

ocenił(a) serial na 8
Peter2013

Serial jest super
i się nie nudzi co jest czasem rzadkością przy takiej ilości odcinków
Ja zawsze przy 3-4 sezonie zaczynam się nudzić obsadą i fabułą - tu nie !

ocenił(a) serial na 9
alfaomega2001

Ja na razie zacząłem oglądać już od 3 sezonu. Może kiedyś powtórzą sezony 1 i 2, których w ogóle nie widziałem.

ocenił(a) serial na 8
Peter2013

Zawsze można na internecie obejrzeć
ja też zaczęłam od 3 sezonu

ocenił(a) serial na 9
alfaomega2001

A gdzie można zobaczyć w internecie za darmo pierwsze dwa sezony? Istnieje taka możliwość?? Zacząłem oglądać trzeci sezon emitowany w niedzielę na TVN7 i "Zaklinaczka duchów" stała się moim ulubionym serialem. Z chęcią wróciłbym do wcześniejszych odcinków z dwóch pierwszych sezonów.

ocenił(a) serial na 8
Peter2013

Na ALLTUBE masz za darmo wszystkie sezony jedyne co jest potrzebne to cierpliwość bo jest dużo reklam ale nic nie wysyłasz nie płacisz nie logujesz się

ocenił(a) serial na 9
alfaomega2001

Dzięki, ale nie skorzystam. Oglądam 3 i 4 sezon w TV na TVN7.

monisia130995

Oglądam. Melinda to chyba jedyna główna bohaterka serialu, która płacze w każdym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
monisia130995

2017 i ciągle oglądam :)

monisia130995

Ja niedawno zaczęłam, przyznam szczerze że bardzo mnie wciągnął!

monisia130995

Ja oglądałam chyba z 3 razy wszystkie sezony... uwielbiam !

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

Uwielbiam ten serial. Oglądałam wszystkie sezony jakieś 3/4 lata temu. Cieszę się że jest powtarzany w telewizji :) :D.

monisia130995

Kocham ten serial. Oglądam od paru miesięcy i nie przegapiłam żadnego odcinka.

ocenił(a) serial na 9
monisia130995

No ja właśnie skończyłem 5 sezon i teraz nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Czytał ktoś z was książkę?

monisia130995

Hej,
ja się interesuję tym serialem.
Oglądałam kiedyś i oglądam znowu teraz w 2019 roku na Tv Puls.
Czy nadal poszukujesz osób oglądających?

ocenił(a) serial na 8
Tunia_4

Szkoda że żadna polska tv nie wyemituje podobnego serialu z naszymi aktorami

monisia130995

zamierzam kiedyś oglądnać wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

Oczywiście. Wracam czesto do tego serialu

ocenił(a) serial na 8
Justice_fw

Od 13 lipca znowu powtórka nr 6,mam dosyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones