PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 975
ocen
7,3 10 1 30975
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Obejrzałam ostatnio odcinek z Wentworth'em Miller'em - świetne (Miller jak zwykle cudowny :D )to było niesamowite...szczególnie to że prawdziwym wyzwaniem musiało być dla niego - jako aktora, czeste zmuszanie sie do płaczu - przez co ten odcinek był naprawde wzruszający...i to scena kiedy dotknął ramienia swojego syna a on poczuł to
W ogóle serial jest świetny a fabuła przypomina mi pewną serie książek.
Bardzo mi sie podoba...

Golden_Rose

bylabym ci bardzo wdzieczna jeszcze jakbys napisala ktory to byl odcinek :P

say

To pierwszy odcinek.
Właściwie obejrzałam go tylko dla Wentwortha :P ale w trakcie starsznie zaczął mi sie podbać ten serial :D

Golden_Rose

hehe to sie zgadzamy bo ja tez chce go sciagnac tylko dla wentwortha :P

say

:):):) hehe ale myślę że ci się spodoba :D (śmiesznie widzieć Millera w wojskowym wdzianku :P - ale to sama zobaczysz ;)

na początku trochę mnie drażniła rola Jennifer, ale teraz zaczęła mi się nawet podobać

Golden_Rose

zapowiada sie ciekawie :D ja sobie dzis obejrzalam millera w pietnie i underworldzie :P ale jego wizja w mundurze to juz w ogole mnie zacheca :D:D

say

Piątno mi się podobało :) uderworlda nie widziałam - fajny?

Golden_Rose

szczerze mowiac to taki sredni i troche pogmatwany, ale obejrzec mozna. natomiast akurat miller gral tam lacznie moze z 3 minuty :P

say

Hhh :P No tak :) ale nawet warto dla tych 3 minut :);)
Ja oglądalam większość odcinków serialii i filmów z Millerem :) chociaż nie oglądałam tego odcinka z ostrego dyżuru ale widziałam zdjęcia :)Ah....Wentworth piękny jest...:D

Golden_Rose

potwierdzam jak najbardziej....... :P :D

Golden_Rose

Też widziałam ten odcinek! Dziś włączam FoX Life a tam..... Wentworth Miller paraduje w stroju żołnierza! Ach ja to mam szczęście...czasem :P

Golden_Rose

a pytanko:P bo ja nie oglądałam jeszcze tego serialu, czy miller gra tam jakąś ważną postać, czy pojawia się sporadycznie;>:P:P:P

kaaaskaaa

No więc Miller gra TYLKO w pierwszym odcinku :) ALe serial faaajny :)

Golden_Rose

Mi ten seriale aż tak bardzo to nie przypadł do gustu, ale Wenworth oczywiście jak zawsze zagrał świetnie. :D

Golden_Rose

o...o... NIEEE!! tylko w pierwszym odcinku?? To skąd ja ci teraz do ch** wezme 1 odcinek. Na FOX Lifie leci juz chyba nie wiem ile... DLACZEGO?? Myslalam ze skoro go wymienili w czolowce to gra jakas wieksza role a tu... BUU.

Ulufful

hejj a ogladacie Skazany Na Smierc???? on tam gra główną rolę.... mmm.....

rafalprz

A myślisz że skąd niby wiadomo o tym serialu?
Oczywiście że z Prisona, który oglądam od czerwca

Golden_Rose

no własnie chce sobie ściągnąć zaklinacza...;];]
mówicie, że wenny tylko w I odcinku grał??? ;((
buu...why??? ;[;[
w joan z arkadii tez grał mało...w tylko 2 odcinkach..;((
ale dobre i to ;))
a underwold i piętno własnie ściągam =)
a z filmiku o piętnie, wychodzi, ze wenny jest tam godny oglądania...wiecie chyba w której scenie..;>>>
a underwold...no cóż, i te 3 min mogą być..lepsze to niż wogóle..=)))
prison - nie idzie tego obrać w słowa.. ;]
a tak wogóle...wenny - taki koles wolny??? ;PP
czytałam, że on czeka na prawdziwą miłość..może na mnie??? ;)))
a nie wiecie przypdkiem [nie musi byc przypadkiem ;PP], w którym odcinkau wen zagrał w:
^^Asy z klasy
^^Czas na Twoje życie
^^Ostry dyżur
i
^^Buffy: Postrach wampirów????
będe mega wdzięczna ;];];]
comkersy =**
mua ;*

ings

Ciekawe było też Confession. I ta brutalność Millera :) szkoda mi było troche tej dziewczyny....

Buffy - 2x20 - Go Fish
Podobał mi się jego tekst do Buffy: "odprowadzisz mnie do domu?" hhh:) szkoda że potem się zamienił w potwro-rekina,
A Wentworth jak zwykle przystojny :) i taki..hm...prowokujący w pozytywny sposób :P

ings

I Confession też było ciekawe. Ta brutalność Wenta...aż szkoda mi było tej dziewczyny...

Buffy - 2x20 - Go Fish
Podobał mi się jego tekst do Buffy: "odprowadzisz mnie do domu?" hhhh :)
Tylko szkoda że sie zamienił w potworo-rekina...
Miller jak zwykle przystojny i prowokujący oczywiście w pozytywny sposób :)

Tak, Piętno ciekawe ;D ale też mi było go miejscami szkoda...śmiesznie albo raczej inaczej, wyglądał w tych dłuższych włosach :)

Golden_Rose

mozesz napisac gdzie ogladalas ten serial ?

edward_3

ja ściągałam z neta

Golden_Rose

a wiecie może w którym odcinku występował w joan z arkadii? a w "asy z klasy" występował w kilku odcinkach wiec radze ściągnąć wszystkie i zobaczyć w których dokładnie;)

shefali_dream

W 2x21 i 2x22 taki czarny charakterek ;)

Golden_Rose

Odcinki 2x21 i 2x22 odnoszą się do "Joan..." czy do "Asy z klasy". Za odpis wielkie dzięki :)

prokocimka

Joan :)

Golden_Rose

oki dzięki za wiadomość :D

mnie osobiście najbardziej podobała się gra W. Miller'a w filmie "Time Of Your Life" polecam wszystkim go sobie oglądnąć ;)

Golden_Rose

o proszę co przypadkiem znalazłam :
http://www.wentworthmiller.ch/Video/bebe.swf

Liriel_

hmm i znowu W. Miller jako więzień :) on chyba ma już tą role w genach hee :P :D

Golden_Rose

dziękuje Ci bardzo za info:) juz zaczynam ściągać;)

Golden_Rose

Pewną serię książek ? ;>
Czyżby Meg Cabot ( Jenny Carroll ) ? ^^
Bo właśnie czytam opis tego serialu i tak mi się jakoś skojarzyło ;)
Z tego co piszecie wypadałoby obejrzeć ;)

Lilly_6

tak - Pośredniczkę miałam na myśli :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones