PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 976
ocen
7,3 10 1 30976
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

:) ... znasz każdy szczegół serialu, udzielasz się w każdym wątku. Piszesz jak mocno wzruszasz się i
w których momentach płaczesz, że zawsze masz chusteczki...
Twój styl i sposób pisania, Twoja osobowość przypomina mi kobiete.
Ciekawe ile masz lat?

Mateo czy Ty napewno jesteś Mateo?!

Ze szczerymi wyrazami szacunku i sympatią bardzo pozdrawiam - Nati.

użytkownik usunięty
okruszka

Od jakiegoś czasu jestem na Ghost Whisperer-owym odwyku. Zrobiłem sobie sporą przerwę (już chyba roczną).;p
Do oficjalnej wiadomości:
Jestem 20 letnim mężczyzna (tak mi się przynajmniej wydaję).;-) Wiele ludzi zadaje podobne pytania, muszę to przeanalizować ;-) Chociaż muszę się przyznać,że raz przeprowadziłem test "płci mózgu" (internetowy więc wyniki mogą być błędne) i rozbroili mnie "mózgiem obojnaczym niekierunkowany na żeński" ;-) Zatem coś w tym musi być.
Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia,
Mateusz ;-)

Mnie prawie wszystko wzrusza, w dzieciństwie nie oglądałem uwolnić orki,bo za bardzo się wczuwałem i mnie film wprowadzał w skrajne stany emocjonalne ;-)

A według mnie to bardzo fajne, że jest chłopakiem i nie wstydzi się okazywać uczuć ;)

użytkownik usunięty
Invisse

Dziękuję, miło to słyszeć ;-)

ocenił(a) serial na 8

ja sam mam 19 lat i lubie takie filmy ktore chwytaja za serce :) nie wiem czy ogladaliscie film "October Baby" ale jest mega wzruszajacy Polecam :)

Adasko94

ja mam 23 lata i oglądam ten serial :) i jakoś nie widzę w tym nic złego. nie ukrywam, że kilka razy się poryczałem a oglądam dopiero początek 2-go sezonu. Faceci też mają uczucia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones