super serial, choć nie ma tam jakiejś wartkiej akcji to mnie strasznie wciągnął i mam nadzieję, że zrobią 2-gi sezon, choć nie zanosi się na to ;(, bardzo dobra gra aktorska, bardzo wyraziste postaci, brawa dla Monici Potter, przebiła swoją rolę w Boston Public
Serialik z kategorii jak ja to nazywam "po ciężkim dniu". Ciekawi mnie w którą strone scenarzysci pójdą, ja zdecydowanie bedę dalej oglądać. A do tego fajnie znowu zobaczyć Monice Potter na ekranie. Z ocena na razie sie wstrzymam, poczekam parę odcinków. Pozdr