PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790969}

Zaufaj mi

Trust Me
6,7 849
ocen
6,7 10 1 849
Zaufaj mi
powrót do forum serialu Zaufaj mi

Za jednym z portali: "Serial "Trust Me" od BBC, w którym główną rolę zagrała Jodie Whittaker, powróci z 2. sezonem. Nie będzie kontynuacji historii z 1. sezonu - "Trust Me" zamieni się w antologię, którą dalej będzie tworzyć Dan Sefton i której druga odsłona także będzie dziać się w Szkocji. Głównym bohaterem będzie kapitan James McKay (na razie nieobsadzony), który jako jedyny przeżył atak wroga w Syrii. Jego koszmar powraca, kiedy leży w szpitalu i ludzie wokół niego zaczynają umierać."

użytkownik usunięty
pogodno_2

Czyli pozbeda sie najwiekszej zalety tego serialu

Możesz mieć, niestety, rację.

Dorzucam kilka rozjaśniających niusów o nowej serii: "Nowa seria zostanie umieszczona na oddziale neurologicznym szpitala South Lothian w Edynburgu i będzie śledzić żołnierza kapitana Jamesa „Jamiego” McKaya (Alfred Enoch-"Harry Potter"), który jest jedynym ocalałym z „szokującego ataku wroga " w Syrii. Jamie odzyskuje zdrowie po urazie kręgosłupa, kiedy zauważa, że ​​ludzie na oddziale nagle umierają wokół niego. Czy dzieje się coś strasznego - czy to wszystko w jego głowie?
Występują także: Ashley Jenson, Richard Rankin i John Hannah."
Start w tym roku, ale szczegółów brak.

pogodno_2

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=xO7cepCs7w0

pogodno_2

Serial wraca 16 kwietnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones