Zawód glina

2001
Zawód glina
8,1 410
ocen
8,1 10 410
141
chce zobaczyć
{"type":"film","id":104625,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Job-2001-104625/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Zawód glina
  • Zgadzam się z przedmówcą, serial rewelacja!!! Świetnie dialogi, naprawdę zabawne. Bardzo dobrze nakreślone postacie naprawdę smieszą no i genialny Leary!!! Polecam także inny serial gdzie Denis Leary pisze scenariusz i gra "Wołanie o pomoc"(o strażakch). Z tego co wiem mają go wznowić od 9 listopada na AXN. Kilka osób z obsady "Zawód glina" też tak występuje.

  • DaveM Szkoda że tylko 2 sezony w sumie 18 odcinków.

  • DaveM Niestety wszystko co dobre szybko się kończy :(

  • mate21 ocenił(a) ten serial na: 10

    moro515 najlepsze są odcinki, kiedy wysyają Michaela na odwyk i ten odcinek, gdzie Jane myśli, że ma raka, a Micheal twierdzi, że zastanawiał się nad swoim życiem, i nie darowałby sobie, gdyby nie spedził z nią nocy.

  • DaveM Popieraw w 100% doskonały serial , i takze doskonala parodia i satyra;p

  • mbytom_2 Mam ten serial na dvd:) Wersję bez napisów PL, co prawda znam angielski ale czasami mówią tam slangiem typowym dla NYC, więc czasami jest ciężko podłapać dosłowne tłumaczenie. Serial naprawdę genialny szkoda ze u nas go nie puszczą w tv. Najlepszy serial jaki w życiu widziałem. Wiem ze miały być próby wznowienia jego produkcji, ale żaden producent się nie odważył na kontynuację. Niestety wygrała cholerna, zapyziała poprawność polityczna połączoną z brakiem poczucia humoru i dystansu do otaczającego świata.