Vicky po kryjomu cierpi i zazdrości wszystkim przyjaciółkom, które wychodzą za mąż przed nią. Mając już dość trwania w zawieszeniu, przed czterdziestką stawia swojemu wieloletniemu chłopakowi ultimatum - albo się pobiorą, albo odejdzie. Lecz nie kończy się to dla niej w oczekiwany sposób, przez co zmuszona jest ułożyć sobie życie na nowo, próbując znaleźć wymarzonego męża. Nie wie jednak, że w tej podróży będzie musiała najpierw odnaleźć siebie samą.
Pierwszy odcinek mnie męczył. główna bohaterka irytowała. gdy przywykłam do jej zafiksowania pokochałam serial. dawno nie widziałam obyczajowego serialu tak spójnego i do tego … z końcem. twórcy nie ciągnęli na siłę. zakończyli 4 sezonem, dopełniając serię. dzięki temu mamy świetny obraz drogi, którą przeszła bohaterka...
więcej