PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 826
ocen
7,0 10 1 38826
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tych bohaterek dwóch podobnych do siebie telenowel.
1.Czy bardziej polubiliście Mili czy Marichuy ?Dlaczego?
1.Czy ładniejsza jest Marichuy czy Mili?
3.Jaki wątek miłosny bardziej wam się podobał-historia ze "Zbuntowanego anioła"czy z "Nie igraj z
aniołem?
4.Którą telenowelę uważacie za lepszą?

ocenił(a) serial na 10
Arwenka1

1.Mili bardzo lubię
2.Mili jest ładniejsza
3.podobał mi się wątek miłosny zbuntowanego anioła
4.Zbuntowany anioł uważam za lepszą telenowele

ocenił(a) serial na 8
Arwenka1

1.Milli. Była bardzo pozytywna, a to lubię w telenowelach. :)
2.Marichuy .
3.Nie igraj z aniołem. Ponieważ tam jednak była ta miłość stała, nie było takiego latania od jednej panienki do drugiej.

ocenił(a) serial na 9
aga005

o jejku, jakie trudne zestawienie;/ ale faktycznie, podobieństwo tych dwóch telenowel jest baaardzo zauważalne.
1. Mili
2. Marichuy
3. tak jak aga005, Marichuy i Juan Miguel kochali się cały czas, mimo, że oszukiwali się wzajemnie, że jest inaczej, ale byli dla siebie na wyłączność, a z tego co kojarzę to Ivo miał trochę tych kobiet przez całą telkę, w tym jedną inną żonę.
4. Chyba mimo wszystko "zbuntowanego anioła", a to przez to, że mam do niej sentyment z, że tak powiem, dzieciństwa ;)

ocenił(a) serial na 6
Arwenka1

1.Lepsza Milagors
2.Milagros ładniejsza tamta druga wydawało mi się że była sztuczna jak na te laski przystało...
3.Wątek Zbuntowanego anioła był taki bardziej młodzieżowy w sensie Milagors miała raptem18 Ivo chyba ponad 20 dlatego taka latanina była a w tamtej drugiej telenoweli to koleś był chyba dużo starszy od tej dziewczyny i może dlatego zabrakło tego latania całego ...
4. Jestem za Zbuntowanym

ocenił(a) serial na 5
Arwenka1

1. Mili, bo jej postać nie była przerysowana. Postać Marichuy niesamowicie mnie denerwowała. Wiecznie skrzywdzona, wiecznie nadąsana, potem już sama nie wiedziała czego chce. Grrr!!!
2. Obie bardzo ładne, ale mój głos na Mili. Dlaczego? Bo Natalia Oreiro nie miała operacji plastycznych i jej figura jest o niebo lepsza.
3. Ta ze "Zbuntowanego Anioła". W tej telenoweli przynajmniej coś się dzieje. Owszem, jest wiele rozstań i powrotów, ciągle pojawiają się nowe kobiety Iva, ale przynajmniej nie wieje nudą. Poza tym wątki postaci drugoplanowych są ciekawe lub zwyczajnie zabawne: np. wątek Rockiego i Vicky, Damian i jego krętactwa, Pablo jako damski bokser, mafia, Luisa i jej problem alkoholowy itd.
4. Obie były robione na siłę i powinny zakończyć się na ok. setnym odcinku, ale mimo wszystko "Zbuntowanego Anioła" oglądało mi się lepiej.

Arwenka1

1.Marichuy jest sympatyczna,nie jest damą ,ale nie jest też taka prostacka jak Milagros.
2.Mili,Marichuy urodą się nie wyróżnia.
3.Zbuntowany anioł-więc emocji,więcej chemii
4.Zbuntowany anioł-zabawniejszy,mniej typowy

Arwenka1

1. Marichuy
2. Marichuy
3. Nie igraj z aniołem
4. Nie igraj z aniołem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones