Zemsta o jasnych oczach
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 9

Wiadomo kiedy drugi sezon?

ocenił(a) serial na 9
Befana87

Właśnie poszukuje odpowiedzi na to pytanie.

ocenił(a) serial na 9
xmeermaid

Nie lubię takich zakończeń, bo już bym chciała następne odcinki! Ciekawe kiedy się pojawią do obejrzenia lub w TV...

ocenił(a) serial na 10
mar_gerita

Tez jestem bardzo ciekawa.bardzo ciekawy i wciagajacy serial

xmeermaid

A to będzie drugi sezon

czarnulka83_filmweb

jeśli znajdzie się ktoś z francuskim, to tutaj jest jakaś informacja o ewentualnym drugim sezonie, wydaje mi się że plany na wykonanie to 2016/2017 - https://fr.wikipedia.org/wiki/La_Vengeance_aux_yeux_clairs

ocenił(a) serial na 10
czarnulka83_filmweb

Mam nadzieje ze nie bawem bedzie drugi sezon

ocenił(a) serial na 10
czarnulka83_filmweb

Zakończenie takie jakby miał być drugi sezon

xmeermaid

Również zastanawia mnie czy będzie kontynuacja...

ocenił(a) serial na 10
dominikaucz

Bedzie wydaje mi sie. Stwierdzam to po zakonczeniu.

ocenił(a) serial na 9
xmeermaid

Ja bym obejrzała już 3 bo 2 widziałam co z Olivia lub alexadrem

ocenił(a) serial na 9
Befana87

Według francuskich serwisów internetowych stacja telewizyjna nie dogadała się ze scenarzystami co do drugiego sezonu. Stacja zamówiła nowe scenariusze, twórcy chcą przenieść się z serialem do innej stacji. Początkowo planowano nakręcić drugi sezon na przełomie 2016/2017, aktorka odgrywająca główną rolę wspiminała, że ma ten termin zarezerwowany w kalendarzu, ale kilka tygodni później okazało się, że właśnie kręci nowy serial, również dla stacji TF1, również z główną rolą, więc wydaje się, że ewentualny powrót serialu jest mocno nierealny. Co dziwne, bo ostatni odcinek w samej Francji obejrzało 5,9 mln widzów.

Mam nadzieję, że pomogłam, choć nie jest to dobra wiadomość :) sama mam niedosyt po ostatnim odcinku. Jeśli nie planują drugiego sezonu, nie powinni kończyć cliffhangerem

ocenił(a) serial na 9
sonjab_2

Czyli z niecierpliwoscią pozostaje czekać na oficjalne wiadomosci na temat rozpoczęcia lub ewentualnego zakończenia prac nad tym serialem. No szkoda wielka by była jakby to był już koniec, bo naprawdę bardzo dobry francuski serial. Pożyjemy, zobaczymy...

PS. Szkoda, ze już Jorisa nie będzie :P

ocenił(a) serial na 9
TheTomsonnn

kawał drania, ale na jego fryzurę nie mogłam już patrzeć :D

ocenił(a) serial na 10
TheTomsonnn

To był kawał drania najgorsza postać w całym serialu, najbardziej lubiłam policjanta ale długo to go nie pooglądałam :( Jestem przekonana, że drugi sezon będzie nakręcony.

ocenił(a) serial na 10
sonjab_2

Podobno najwcześniej serial we Francji jak również w Polsce ma się pojawić w 2018 jeśli TF1 zamówi 2 sezon

Befana87

Na francuskich stronach znalazłam info z 16.02.2017, że sezon 2 został oficjalnie zamówiony (dopiero zamówiony :(( )
http://www.public.fr/Dossiers/Musique-Cine-Series/News/C-est-officiel-La-vengean ce-aux-clairs-aura-une-saison-2-sur-TF1-1293455
Pozdrawiam fanów

ocenił(a) serial na 9
Rajwant

No to sobie poczekamy :(

ocenił(a) serial na 10
Befana87

3 września 2018 roku, godz. 22:00 TVP 2

ocenił(a) serial na 9
nayeli

Drugi sezon? Naprawdę? :o

ocenił(a) serial na 10
Befana87

Tak wynika z programu ;)

ocenił(a) serial na 9
nayeli

Dziękuję za tą wspaniałą wiadomość <3

Befana87

Hej Kolega mówił w pracy tj. 27 08 18 że za tydzień w poniedziałek mają puścić 2 sezon tego filmu A dziś był 4 odcinek 1 sezonu

Befana87

Już dziś był pierwszy odcinek z drugiej serii

ocenił(a) serial na 10
fbmagda

Owszem szkoda tylko, że zasnęłam i nie obejrzałam całego mam nadzieję, że ściągnę odcinek. Jedno mnie tylko martwi gdzie jest Legof? Nie było o nim żadnego słowa umarł?nadal jest w śpiączce?Sorry ale na tego nowego kapitana nie mogę patrzeć nie dość, że brzydki to jeszcze myśli jak półgłówek.

Cherry21

błąd w tłumaczeniu 1 odcinka II serii w TVP - lektor "odcinek piąty" a to odcinek pierwszy ;)

Cherry21

w którymś momencie 2-giej serii Pauline mówi, że Legoff nie żyje,

ocenił(a) serial na 10
Madaleine_M

Sorry chyba mi to umknęło szkoda tylko jego lubiłam.

Cherry21

też żałuję, miałam nadzieję, że z tego wyjdzie

Befana87

https://vod.tvp.pl/website/zemsta-o-jasnych-oczach,28729678

użytkownik usunięty
Befana87

jest 2 sezon :) w tv lub w necie:)

ocenił(a) serial na 9
Befana87

Wiadomo już kiedy będzie w PL drugi sezon?

ocenił(a) serial na 10
Befana87

Drugi sezon już leciał we wrześniu ubiegłego roku wg programu za tydzień poleci 2 seria.

ocenił(a) serial na 9
Cherry21

Wspaniale! Dzięki za odpowiedz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones