PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346133}

The Familiar of Zero

Zero no Tsukaima
7,2 2 840
ocen
7,2 10 1 2840
Zero no Tsukaima
powrót do forum serialu Zero no Tsukaima

Seria jest naprawdę przerozkoszna mimo, że nie sili się na "głębię" i "abicję"...
Louise trzymająca Saita na łańcuchu, bijąca go pejczykiem i krzycząca "Ty brudny psie!" jest niesamowita :P
Na szczęście nie ma tu żadnej oblechy, bo jest ona równocześnie niesamowicie rozkoszna z tą swoją wiecznie naburmuszoną minką, nadętym ego i obłędnie dobranym głosem. Pani która ją dubbingowała - Rie Kugimiya (podkładała m.in. głos Alphonse Elric'a w "Pełnometalowym") zrobiła tu kawał niesamowitej roboty. Jej głos w połączeniu ze świetną animacją tchnął w postać Louise olbrzymi potencjał magii.

Bardzo, bardzo polecam - "rogal" na twarzy gwarantowany :)

ocenił(a) serial na 9
Filippiarz

Seria świetna, faktycznie nastrajająca pozytywnie. Fajnie, że powstała druga seria :)

Filippiarz

polecam obie serie Zero no Tsukaima ;] bardzo pozytywne, przyjemne, wciągające anime :)

Filippiarz

fakt - seiyuu Louise jest niesamowite. ale jej złośliwość, ambicja, traktowanie Saita... po prostu wkurzała mnie ta sztampowość. albo rzucić się w sobie ramiona, albo skopać sobie tyłki, bo takie dylematy 'kocha, nie kocha' zwyczajnie mnie męczą. serię obejrzałam tylko dlatego, bo mi się nudziło w wieczór.

Filippiarz

Ten serial jest swietny. Czasami podczas jednego odcinka najpierw rycze ze wzruszenia,a pozniej ze smiechu. Zgadzam sie z Toba ze postac Louise ma w sobie pewny rodzaj magii.
Po prostu seria warta polecenia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones